Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meleg lehetek? Osztálykirándul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lehetek? Osztálykiránduláson voltunk és én egy fiú osztálytársammal kerültem egy sátorba és este amikor

Figyelt kérdés
beszélgettünk közel ültünk egymáshozés váratlanul megfogta az arcom és megcsókolt én nem ellenkeztem mert nagyon jól esett. Összebújva aludtunk és simogattuk egymást .Ezek alapján meleg lehetek? 17/F
2012. jún. 28. 22:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
TE most magadnak írtál vissza?:D:D:D:D Nem vagy semmi, de mindenki látja:D:D Nem zavar?:D:D
2012. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
neeexd
2012. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
nemrossz:D
2012. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Elégge xd kár h nem látni ki a kérdező xd
2012. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
70%

Szia. Szerintem elég necces a dolog, de ne könyveled el magadban egyértelműen ezt a "meleg vagyok" dolgot. Még fiatal vagy, egy csók még nem tesz téged igazán meleggé. A lányok is megcsinálják olykor, mégsem szól érte senki sem. A simogatás is egy olyan dolog, hogy jó, ki lehet próbálni. Olyat szerintem semmiképpen sem tegyél ami miatt rossz érzéseid lennének. Azt javaslom azért próbálj meg lányokkal ismerkedni először és figyeld meg magadat, a reakcióidat, a vonzalmadat a lányok felé. Ha nem megy, akkor lehet tovább gondolni ezt a "meleg" dolgot. Jelenleg ezt úgy látom, hogy csak egy pillanatnyi fellángolás.


25/F

2012. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
epic fail :DD
2012. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
az vagy, de nekem nem gond :)
2012. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
sztem nem feltétlen vagy az, mert nem te kezdeményeztél. hirtelen jött, jól esett, mondjuk furcsa. de ha nem akarnál te kezdeményezni, nem akarnád h megismétlődjön, akkor nem vagy az. és nem mellékes, a lányokkal hogy állsz? van közülük, akivel jobban esne, akinél te kezdeményeznél szívesen?
2012. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
81%
Ez abszolút nem undorító és nem szégyen... Az inkább a szégyen hogy ezt sokan így gondolják ... Egyik ember sem egyforma és attól hogy esetleg valaki más az nem azt jelenti hogy rossz ember. Amúgy azt gondolom hogy várd ki a végét egy csók még nem a világ és még amúgy is fiatalok vagytok :D
2012. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

"A kérdező kommentje:


Ne szóljátok le nem ártott nektek! ne foglalkozz velük:) szerintem ha úgy érzed hogy ilyen beállítottságú vagy akkor olyan téren keresgélj és ne figyelj a bunkó beszólókra az a lényeg hogy boldog legyél :)"


nekem már nem is a melegséggel van bajom,mert akármennyire kampányol a világ úgyis egyre több lesz valamiért.

ami mellett én nem tudok elmenni az a h.lyeség:)

ezt a fenti választ a másik éned irta vagy mi?:D

2012. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!