Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha egy 18 éves srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha egy 18 éves srác egy 14 éves csajjal jár? Nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
2012. jún. 28. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
3szoros villamos szék...meséld el az apjának, hogy a 14 éves lányát ereled
2012. jún. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 4 év nem sok, de rosszkor jártok. 5-6 év múlva teljesen rendben lenne!!! 15 évesen 19 évessel jártam, az tartott 5 évig. most 21 évesen 27 évessel vagyok együtt.
2012. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az sok mindentől függ.

Szeretitek egymást,az eddig oké.

De tudd,ha veled fekszik le először,kvára fog haragudni ha a kapcsolatotok ezután nem lesz tartós.

Szóval szeressétek egymást,szard le a korát,de no szex.Ha szereted vársz vele.(akár 1 évet is..) így oké a korkülönbség.

2012. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. A szerelem nem korfüggő. Persze egy természetes társadalom normál esetben, az ennél nagyobb korkülönbséget (pl:12/L--18/F, vagy 16/L--30/F) negatívan értékeli, de ez még nem gond.
2012. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak a fiúnak ciki
2012. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én barátom 35 és én 18!Szerintem a szerelem érdekes semmi és senki más.
2012. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fhlcísgdvlsbvlgrezvb válasza:
NEM ciki ha szereted!! A kor a szerelemben nem számit!! És ha annyira szereted akk ne mások véleményét nézd hanem csak őt:)) sok sikert:))
2014. márc. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!