Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy egy nőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy egy nőbe, akkor el tudod fogadni őt 2 gyerekkel is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem! Más gyerekét ne Én neveljem már!
2012. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így, hogy sajátom nincs miért bajlódnék más gyerekének nevelésével? De ez csak az én véleményem. Van olyan ismerősöm aki kétgyerekes anyukát vett el, és jól megvannak. Szóval van akinél nem gond van akinél igen.
2012. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült elfogadni:) Amíg nem voltam képben egyedül nevelte őket. Nekem nem kellet beszállni a nevelésbe, mert ő már elvégezte ezt helyettem. A közös ikreket meg együtt neveljük, természetesen a másik kettő engem is és a kistesókat is szeretik:)
2012. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. ez szép tőled!!!

Hát igen megoszlanak a vélemények én is ismerek ilyet meg olyat is.

Én szüleim is elváltak és rám a saját apám nem volt kiváncsi nem is ismerem, de a nevelőapám rendes volt meg a tesokkal is imádjuk egymást.

2012. jún. 29. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is elfogadtam:)
2012. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valakit igazán szeretsz bárhogy elfogadod.

Csak ne múljon el a kezdeti fellángolás

2012. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!