Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan távolítsam el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan távolítsam el a barátom exét?

Figyelt kérdés
A barátommal most jöttünk össze még nagyon friss a dolog. De az exe írogat neki h hiányzik neki, meg h még mindig szereti. A barátom azt mondta, h nem szerelmes belé. De két hete amikor még nem voltunk együtt a barátommal ő lefeküdt az exével. A barátom elmondta nekem. Most nem tudom mit tegyek. szeretem a barátomat és nem akarok le mondani róla, nem akarom mindig felhozni az exét, mert avval szerintem csak rontok a helyzeten. Próbálom éreztetni vele h mennyire szeretem.
2012. jún. 29. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Elimináld, ez nem kérdés. Vagy camperkedd le a Counter Strike-ban.
2012. jún. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szóval nem szereti az exét de 2 hete lefeküdt vele és becsajozott 2 hét után mondván hogy őt már nem szereti csak téged ! adj neki időt az exet ne te távolíts el nem a te dolgod nem a te sarad ha szeret a srác ő fogja elhajtani a volt nőjét ha meg nem akkor hagyd had menjen a srác de addig ne feküdj le vele amíg úgy érzed megbízhatsz benne mert ha megteszed a srác visszamegy az exéhez tuti
2012. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!