Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem akarják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem akarják kimutatni az érzéseiket, még akkor sem, ha tudják, hogy a barátnőjüknek erre lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Barátommal már 9 hónapja vagyunk együtt, jól megvagyunk, de néha úgy igényelném, hogy szeretgessen, puszilgasson, simogasson.. Én sokat babusgatom, mert nem bírom ki, hogy ne csináljam, nagyon szeretem. Ha megkérem, akkor megkapom ezt,de jó lenne ha magától érezne erre késztetést, és nem én harcolnám ki. De hiányzik, hogy verbálisan is kimutassa.. pl. magától ritkán szokta mondani, hogy szeret, nem kapok bókokat, hiába csípem ki magam, ha találkozunk.. Nem vagyok én sem ilyen nyálas-romantikus típus, nem állandóan vágyom ezekre. Tudom, hogy szeret, mielőtt még valaki efféle megjegyzéseket tenne.. de nem tudom, mit kezdjek ezzel a problémával, ahogy halad az idő, egyre jobban zavar. Már beszéltünk erről, de a barátom szerint én hagyom figyelmen kívül a gesztusait.. Szóval a kérdésem az lenne, hogy a büszkeségüket féltik a férfiak, vagy csak egyszerűen genetikailag így vannak kódolva? :/ 20/L

2012. jún. 29. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tudod olyan dolog, hogy addig jó amíg így működik. Nem szoktam általánosítani, de a lányokkal ezek után elszáll a ló. Örülj neki.
2012. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem megfelelö férfit választottál, a normálisabbja kimutatja.
2012. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán ez a videó választ ad néhány kérdésre. :-)


http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

2012. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ajj, köszönöm kedves első :) de elfelejtettem a kérdés alá írni, hogy nem éppen ilyen válaszok érdekelnének, hogy mi nők tehetünk róla, mi formáltuk ilyenné a férfiakat.. mert ezt maximum egy csalódott tinédzser hiheti, hogy azért hagyta ott a barátnője, mert kiöntötte a szívét neki. Ez a személyes megjegyzés nem rád vonatkozik, első kommentelő. csak szeretném elkerülni a hasonló kommenteket a továbbiakban. :)
2012. jún. 29. 22:28
 5/11 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedul ezzel. mi ket eve vagyunk egyutt.. mintha pont a mi esetunket irtad volna le.. ugyan ez a helyzet velunk is:(
2012. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon jo a video:):D
2012. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem felejtetted el, mert eszedbe sem jutott :D
2012. jún. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert székely vér van benne:

Az asszony panaszkodik az urára: Desző, szeretsz te még engem? Sosem mondod...

Az úra: Egyszer már mondtam. Ha változás lesz, szólok.

2012. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 elektron ***** válasza:

Sajnos a neveltetessel lett elszurva (sok fiunal):

"Egy nagyfiu nem sir!" - Mint mindent ha sokaig mondogatnak az beepul.

Egyebkent meg, ha ilyen ferfira vagysz, akkor nem o az. 1 eve hallottam ugyanezt a sztorit egy lany ismerosomtol. Remenykedett, vart, beszeltek, a fiu igyekezett, de aztan csak megeroszakolta magat ezzel a viselemdessel. Ahogy mondjak: Ami nem megy, azt nem kell eroltetni.

Vegul O sem eroltette. Szakitattak.

2012. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 sambora11 ***** válasza:
Velem meg a barátnőmmel ugyanez van! Ahogy leírtad, hogy te milyen vagy, egyből a barátnőmre gondoltam, ő is ezt érzi. Én az elején (1 éve vagyunk együtt) sokat bókoltam neki, és puszilgattam stb...de mostanra ez úgy abbamaradt. Nem tudatosan, de már nem csinálom, pedig tudom, hogy nagyon szeretné. De valamiért akkor sem tudom rávenni magam, mert nem lenne természetes. Azt meg nem akarom, hogy mesterkélt legyen. Pedig csinosnak találom, meg szexinek, de akkor sem. Szóval szerintem így vagyunk kódolva... Ja, ő meg elhalmoz a szeretetével, és sokszor már sok is belőle...ilyenkor szólok neki, pedig nem tehet róla...nehéz dolog ez :D
2012. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!