Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nélkülem bulizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkülem bulizik, és ez eléggé zavar. Van okom féltékenykedni? (többi lent)

Figyelt kérdés
A barátom, bár nem gyakran, néha elmegy bulizni a haverjaival, ilyenkor egész este nem hallok felőle, és másnap is csak délután. Van, hogy nagyobb társasággal, együtt megyünk, és ő olyankor is néha elmegy a haverjaival, és beáll pl. csocsózni más lányokkal, engem meg megkér, hogy várjak, míg lejátsza. Elég hülyén szoktam magam érezni ilyenkor, de jófejségből nem hárpiáskodok. Csak nem tudom elképzelni, hogy akkor mit csinál, amikor nem vagyok ott. Elsősorban olyan fiúk írjanak légyszi, akik szintén járnak külön bulizni a haverokkal. Mennyire megy ilyenkor a csajozás?
2012. jún. 29. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

ugyan lány vagyok, de egy valamit tudnod kell, nincs két egyforma fiú...ismerek olyan fiút aki ha csak cigizni megy be a discoba két óra múlva már leszopja valaki...és olyat is aki nagyon akar csajozni, de max egy kis beszélgetés jön neki össze....a barátod foglalt nyilván nem a csajozás az elsődleges célja amikor odamegy...de minden fiú szereti a női társaságot, a női mosolyokat, a csocsóasztal fölé hajtott dekoltázsokat....amúgy miért nem állsz be csocsózni?


Egyébként...fogadj egy megbízható kémet...vagyis, vagy kérdezz rá az egyik haverjánál ha jóba vagy, vagy tudd meg hová mennek bulizni és küld oda egy barátnőd....

2012. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Havert fölösleges megkérdezni. Egy srác tuti nem köpné be a haverját. Tapasztalataim szerint, ha a srác a barátnője nélkül megy bulizni, nem sül ki belőle jól. Bár akit ismerek, a társasága is ilyen nőfaló és agyba-főbe csaló népség. Van kivétel, lehet, hogy a barátod is az.
2012. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyan lány vagyok, de napokra lemegyek nemsokára a Balatonra a barátnőimmel, nem sokat fogok beszélni barátommal, DE biztos nem fogom megcsalni, még akkor se, ha a világ legjobb pasija próbálkozna be, mert szeretem a párom. :D De lehet hogy ez csak én vagyok :DD
2012. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Az mindenesetre nincsen rendjén, hogy elhanyagol téged, letámaszt a sarokba mint a nagymamát, amíg ő másokkal jól érzi magát, szórakozik...
2012. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fiúnak (és a lánynak is) szüksége van arra, hogy néha a párja nélkül is bulizzon, csak a haverjaival legyen. az már csak rajtad áll, hogy mennyire bízol meg benne, de ha nincs okod rosszat feltételezni, akkor ne is tedd. engem is zavart, mikor barátom bulizni ment a haverjaival, de egy idő után megszoktam, te is meg fogod :)
2012. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos könnyebb lenne ha a haverokkal inkább kocsmába sörözne mintsem discoba...sok ott a ribi....neked kell tudnod bízol-e a barátodban...
2012. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni :/ de ha feltűnő cuccban van a csaj akkor...
2012. jún. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!