Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék nem izgulni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek,a barátommal lassan 8 hónapja leszünk együtt.

Holnap lemegyek Vele és a szüleivel horgászni.

Szinte végig kettesben leszünk, kivéve a kocsiutat meg ilyenek.

Egyszerűen a szülei előtt nem tudok "természetesen" viselkedni. Én alapból nehezen nyílok meg az emberek előtt. A szülei nagyon szeretnek engem, és kedvesek, az apukája ajánlotta fel, hogy menjek velük. De egyszerűen ha kédeznek, csak egy szavakba tudok válaszolni, zavarba vagyok,stb.

Valószínűleg pánikbeteg vagyok, vagy szorongásos,amit nem tudom, hogy tud-e az anyukája(Barátomúgy emlékszem elmondta neki),de akkor is szeretnék nem félni a szülei előtt. Hogyan tudnám ezt megoldani?


2012. jún. 30. 12:01
 1/4 Pendulum92 ***** válasza:

Először is fogadd el, hogy félsz. Az, hogy küzdesz ellene fejben, csak azt erősíti. Semmi sem létezik az ellenpólusa nélkül.


Másodszor, valószínűleg az egód szeret szerepeket játszani(mint minden emberé), és úgy érzi, meg kell felelni. Ezen úgy tudsz segíteni, hogy a barátod szüleire nem mint félelmetes anyós és apósjelöltekként gondolsz, hanem hús-vér emberekre, akik ugyanúgy hibáznak, mint bárki más. Valószínűleg ők is zavarban lesznek kissé.


Merd magad adni! Ne félj a következményektől! Nem fog összeszakadn ia világ bármi is történik.

2012. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, teljesen igazad van,köszönöm! :)

Sajnos az, hogy nem merem magamat adni általános iskolára vezethető vissza. Sokat változtam agimnáziumban, de még így sem "jó".:) Remélem sikerülni fog magamat adni, és nem azt tartani magam előtt, hogy megfeleljek:)

2012. jún. 30. 12:23
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Valószínűnek tartom, hogy az általános iskolában sok bántás ért, és ezért nem tudod elfogadni magad. Szélmalomharc, ha azt várod hogy mások fogadjanak el téged, miközben te nem tudod magadat. Ez pont fordítva megy, először te változol, és a világ is változik körülötted:)


Sok sikert! :)

2012. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,remélem,hogy sikerülni fog,bár egy kis időbe beletelik, deremélem, hogy minden rendben lesz!:) Köszönöm:)
2012. jún. 30. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!