Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfinek csak a pisze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfinek csak a pisze orrú lányok tetszenek, csak velük hajlandók járni?

Figyelt kérdés

Nekem még sose volt pasim, és kiskoromban rengeteget csúfoltak az orrom miatt, oldalról elég nagynak tűnik ilyesmi: [link]

Ha nevetek/mosolygok akkor még rosszabb. Plasztikára nincs pénzem de lehet ha lenne sem vállalnám be. Szerintetek nagyon ronda?

Mindenkinek csak az ilyen orrú nő kell: [link]

A helyes pasikat mindig pisze orrú lányokkal látom, el vagyok keseredve.


2012. jún. 30. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ha a kettot egymás mellét tennéd, rá se néznék a másodikra :P
2012. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

"Ne viccelj már, ha a kettot egymás mellét tennéd, rá se néznék a másodikra :P"

Akkor neked fatököd van ember!

Sokkal szebb a második orr.

2012. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nem lényeg, csak kapjon levegőt. :)
2012. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha ez így lenne, és csak a pisze orrú lányoknak lenne pasija, egy idő után kihalnának a nem pisze orrú emberek.


Tudom, bizonyos korosztálynál még ezek számítanak...

2012. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha tudnád hány éves vagyok...lehet tényleg túl kéne lépnem a régi sérelmeimen. Csak nehéz. Amúgy a férfiaknak nagyobb az orra általában, és ezért nem halnak ki, a nem pisze orrú emberek.
2012. jún. 30. 15:35
 6/15 anonim ***** válasza:

Bocs 1-es de nekem nem az orráért kellene, és nem az orrot nézem önmagában, hanem hogy az arca összhangban van-e úgy egészben. Én nem lennék ennyire beképzelt a helyedben a saját ízlésed objektiv mivoltát illetően :))

Az elsőnek sokkal jobban bejön az arca. Meg az orra is, mert passzol az arcához.

2012. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
nekemis olyan az orrom mint az elso kepen de meg sosem gondolkoztam el rajta h valami baj van vele :D es volt mar par pasim ugy hogy nem az a lenyeg :D
2012. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én orrom se pisze ... sőt

Am engem csak kb az elmúlt 1 évben kezdett el zavarni .... nem tudom miért eddig semmi bajom nem volt vele,csak kaptam egy rossz "beszólást" és máris csúnyának látom az orrom 20L

Te hány éves vagy?

2012. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, és 9-től egésszen 19-ig csófoltak az orrom miatt, mindenhol általános/középsuli stb. Az elmúlt 3 évben nem, de mivel eddig csak egy pasi akart velem járni, és az is ronda volt, totál el vagyok kenődve. Vékony vagyok, maga,s és tulajdonképpen semmi bajom nincs magammal, de az orrom miatt rondának érzem az egész arcom. Pedig a közeli barátaim, csalodám szerint nem az, csak ugye azt mindenki tudja, h aki szeret valakit annak úgyis mindegy milyen, mert szépnek látja. Hozzáteszem előlről semmi bajom nincs az orrommal csak oldalról.
2012. jún. 30. 19:24
 10/15 A kérdező kommentje:
*családom
2012. jún. 30. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!