Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar velem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem egy lány csak online "barátságot"?

Figyelt kérdés

28 éves fiú vagyok, neten megismerkedtem egy 26 éves lánnyal, találkoztunk is egyszer, tök jó elvolt, de ő nem akart engem mint pasit és én se éreztem nagyon azt, így megbeszéltük, hogy csak barátok maradunk.

Ha nem írok rá, akkor szinte mindig ő ír rám, jókat beszélgetünk, elmondja bánatát meghallgatom, mondja mennyire jó hogy vagyok neki, meg hogy szeret, de találkozásba úgy nincs benne, volt hogy megbeszéltük hogy találkozunk, de ő akkor máshol volt, mert elfelejtette, hogy megbeszéltük a talit, úgy érzem a személyes találkozást kerüli, még egyszer burkoltan el is szólta magát, hogy online barát vagyok. Miért jó ez neki? miért nincs benne a találkozásokba?


2012. júl. 1. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizti mert csak megakarod hágni :P
2012. júl. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:
Te magad fogalmaztál úgy, hogy fiú vagy...nos egy nőnek pasi kell, nem fiú. Megkaptad a lelki szemetesláda titulust. Tán fel kéne nőni... Sok sikert! Üdv.
2012. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt nem is párkapcsolatról szól a dolog, mert én se akarok párkapcsolatot, hanem barátságot, amit ő is, de milyen barátság az, hogy csak neten keresztül???
2012. júl. 1. 00:48
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt nyugodtan írd nekem ne a kérdezőnek. Lelki szemetesláda?
2012. júl. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ittál akart lenni...
2012. júl. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem akar tőled semmit...ahogy előttem is írták, csak egy valaki vagy neki akinek kidumálja a bánatát, lelki szemetesládának használ, igazából nem akar veled találkozni...szerintem azt randinak venné...így jó vagy neki, hogy elűzi az unalmát veled meg kidumálja a gondjait, de semmi több. De ha te se akarsz tőle semmit, mit érdekel? Keress valami csajt akivel lehet is valami, ne olyanra vesztegesd az időd akivel nem lehet semmi...
2012. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!