Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze lehet valahogy egyeztetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze lehet valahogy egyeztetni egy párkapcsolatot, ha az egyik fél kocka a másik fél nem?

Figyelt kérdés
Párom online játékok előtt szereti csak tölteni a szabadidejét. Ahogy észre vettem más nem érdekli, úgy érzem még én sem igazán, bár ő az ellenkezőjét állítja. Ő F én L, huszonévesek vagyunk.
2012. júl. 2. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet de attol függ mennyifre játék függö ha sose megy veled sehová és nem tölt veled időt mert a játék a játék akkor hosszutávon meg fogod unni és ott fogod hagyni mint én az exemet viszont ha leül játszani de azért figyelembe veszia te dolgaidat is valamennyire és elmentek azért valahová és nem minden idejét a géppel tölti akkor nem lesz gond de ülj le beszéld meg vele hogy téged ez egy kicsit zavar szerintem jobb ha szolsz neki még időben
2012. júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha foglalkozik veled, akkor ne itéld el ilyen miatt. Főleg ha együtt éltek, hiszen nem kell a (lefaragva 8óra alvás 8 óra munka = 8 óra marad) 8 órából mind a 8-ban egymással foglalkozni, hiszen mindenkinek kell a saját életét is élnie, unalmas is lenne úgy.


Ha 8 órából legalább 1-2-3 órát foglalkozik veled, és el is visz ide-oda néha, akkor mi a problem?


Akármivel játszik akárhány évesen, az teljesen normális.


Lényeg csak az, hogy a játékért ne hanyagoljon el téged.

2012. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A megbeszélésen már túl vagyunk. Mindig ígérgeti hogy más lesz, változtat így lesz meg úgy lesz, de mindig a gépnél köt ki és nem nálam.
2012. júl. 2. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor most komolyan figyelmeztesd lássa rajtad hogy nem vicelsz ha gépet választja helyetted és már nem első alkalommal mond meg nekihogy te továbbállsz mert neked kapcsolat kell és nem ez ami most van én nem figyelmeztettem csak hivtam nyagattam éspár napra elmaradtam észre sem vette... aztán eljöttem és ott hagytam.. utána meg rohangált utánam hogy de abbahagyja stb mondtam neki hogy már késp de 1 évig probálta bizonygatni hogy már nem játszik de minden hiába szerintem hivd fel rá a figyelmét hogy ez tényleg komoly és ne vegyen semmibe
2012. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamóca.. ***** válasza:
míg ő játszik te olvass. sose4m értettem ezt, mindenkinek van hobbija, amíg rád is fordít időt szíve joga játszani
2012. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 okoska31 ***** válasza:

95%-ra sanszoltam már az első mondatból, hogy Te vagy a lány.

Nézd, ha ez így neked szar, és változtatni meg nem akar, akkor nem kell erőltetni a dolgot.

rengeteg pasi van még.

és ha még a szex sincs rendben (pl. gyakoriság), akkor aztán pláne.

2012. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azzal a ténnyel, hogy játszik semmi bajom. Egyetértek abban hogy mindenkinek más a hobby. Itt az a gond, hogy neki az első a játék, ahogy a második is a játék és a harmadik is és talán a 4. körül lehetek valahol én.


Ahogy látom azok válaszát, akinek már volt hasonló helyzete nektek nem sikerült megoldani:( Átgondoltam már sokszor, lehet kénytelen leszek beletörődni abba, hogy nem vagyunk egymáshoz valók.

2012. júl. 2. 13:40
 8/8 szamóca.. ***** válasza:
hát az tény hogy mindennek van határa. teszteld le. ne szexeljetek 2-3 napig, majd miközben játszik menj oda és kezd el kényeztetni. ha elzavar mert a játék fontosabb akkor tényleg para van
2012. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!