Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő közötti barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közötti barátság szexmentesen?

Figyelt kérdés
bármilyen tapasztalatok ebben a témában jöhetnek
2012. júl. 2. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem van több ilyen barátnőm, de nem mondanám, hogy történetünk során egyikükkel se volt majdnem-szex, illetve vonzódás :)
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 okoska31 ***** válasza:

ha nagyon nem vagytok egymás esetei, akkor lehet. mondjuk nehéz, mert aki a barátod, óhatatlanul egyformán gondolkozik veled, és egy jó kapcsolat alapja is ez.

de, soha nem szabad átlépni a korlátokat.

2012. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos körülmények között egy férfi és egy nő között szinte 100% valószínűséggel szexuális feszültség generálódik. barátság ide, barátság oda....
2012. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy jó barát mindig ott van, ha szükség van rá és segít kezelni a problémát! :-)
2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én tudok erről egy-s mást.De ide nem írom ki mert megfogattuk,hogy erről senkinek egy szót sem beszélünk
2012. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
egy ideig működik...
2012. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetseges, ugyanis ha egyik fel sem vonzodik egymas irant testileg, csak szellemileg. Ellenben mind2 nek van parja akivel szellemileg is testileg passzolnak, akkor igen is letezik baratsag no es ferfi kozott. Az mar mas dolog, hogy ez az eset nagyon ritkan fordul elo.
2012. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egy ideig bírtuk, aztán csak megesett a dolog.

Nem hiszek már benne.

2012. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Hogyne lehetne? Ha a srác b*zi és/vagy a csaj leszbikus.
2012. júl. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Létezik, élő példa vagyok. Egyszerűen nem vonzódunk a másikhoz szexuálisan. Hogy ne lehetne ez lehetséges? Ne mondjátok, hogy minden utcán lévő szembejövő ellenkező neműhöz szexuálisan vonzódtok, csak mert épp csaj/pasi? Nem kell mindenkihez vonzódni... O.o
2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!