Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak vagy ne?

Figyelt kérdés

Nos,arról van szó,hogy a szüleimmel kibékültem,de a párom hallani sem akar róluk.Miatta vesztünk össze a szüleimmel,kiabáltak ránk mindent...de akkor is a szüleim.

Minden nap beszélünk telefonon,megkérdezte anyum,hogy nem e megyek ki egy kicsit..páromnak nem tudom hogy mondjam meg.

Ne mondjam meg?


2012. júl. 3. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg mindenképp. Az hiányozna még, hogy kiderüljön, és akkor megkapnád, hogy titkolózol. Egy kapcsolatban talán azt mégsem kellene.
2012. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát már mondtam neki,de csak kiabál velem,nem képes kompromisszumot kötni.
2012. júl. 3. 11:43
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, kiabáljon csak. Nem szabad a párunk miatt a szüleinkkel összeveszni: hiszen a párunk bármikor leléphet, de a családunk mindig a családunk marad.

Előbb-utóbb majd csak elfogadja, h nem utálod a szüleid :)

2012. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet,eltitkolni előle.Egyébként mondd meg neki,hogy nem várod el tőle,hogy ő is kibéküljön a szüleiddel,de neked jogod van tartani velük a kapcsolatot,a párodnak pedig tiszteletben kell tartania ezt.Szerintem ha normális a párod,akkor max 1-2 nap alatt lehiggad.
2012. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is remélem..nem fogok engedni..Egyszer összevesztünk,de én örülök,hogy végre beszélünk.
2012. júl. 3. 11:49
 6/14 anonim válasza:
100%
Mond el mégis csak a szüleidről van szó és ha a párod szeret akkor megérti... :)
2012. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik neki, akkor o nem fogja látogatni a szuleidet. Te meg elmész hozzájuk egyedul.
2012. júl. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy idő után,úgy is kifog derülni,hogy kibékültetek!Én annak a híve vagyok,hogy inkább tőled tudja meg,mint mástól,mert akkor még melegebb a pite!
2012. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miattam is összeveszett a párom az anyjával mert ő akarta megszabni ki lehet a párja...azóta lenyugodott, de ha nem nyugodott volna le se tiltanám a páromnak, hogy ne beszéljenek vagy ne látogassa hisz mégis csak az anyja, a te párodnak se kéne dacból téged eltiltania tőlük. Neki baja van velük a szüleidnek baja van vele akkor mész csak te és kész. Mondjuk annyi volt még nálunk, hogy párom ha az anyja csak úgy elkezdett engem szapulni akkor otthagyta a fenébe, pedig 138 km-re lakunk tőle , de akkor is hazajött...így megtanulta a dolgokat. Ha a párod nem érti meg, és azt mondja ezrét hogy nem is ő az első akkor elég gyerek, akkor is menj haza látogatóba majd megnyugszik, ha meg nem akkor nem is éri meg.
2012. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Persze, hogy mondd el - de látom, már elmondtad.

Nyilván jogod van ahhoz, hogy jó kapcsolatban legyél a szüleiddel is, de valahol a párodat is megértem, gondolom attól tart, hogy a szüleid majd ellene fognak áskálódni.

Ezt viszont neked kell adott esetben lemeccselni a szüleiddel, hogy ahogy a párodtól is elvárható hogy ne szóljon bele a szüleiddel való kapcsolatodba, úgy a szüleidtől is elvárható, hogy ne szóljanak bele a párkapcsolatodba.

Ha ezt sikerül elérned, akkor mindenki szépen le fog nyugodni.

2012. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!