Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran veszekedtek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran veszekedtek a pároddal?

Figyelt kérdés

Mi 2 naponta, de hetente egyszer biztosan. Ilyenkor nem szól hozzám, de az elégedetlenségem szüli a veszekedéseket. Nem tudom magam másképpen kifejezni, ha elégedetlen vagyok azzal, amiket csinál. Heteket kell várni, mire egy polc felkerül a falra, vagy egy kilincs visszakerül a helyére. A munkahelye agyilag fárasztja le. De kicsit belevalóbbnak szeretném a páromat. Szóval mindig (szerinte) csúnya dolgokat vágok a fejéhez.


Szóval egy ilyen párkapcsolat, gyakori vitákkal, eleve halálra van ítélve? két éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Az én hibám a veszekedések kezdeményezése.



2012. júl. 4. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendkívül jó viszonyt ápolok a jobb kezemmel, de amikor gipszben volt, megcsaltam a bal kezemmel. :D
2012. júl. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12 éve élünk együtt, ebből 9 éve házasságban. Nem igazán emlékszem veszekedtünk-e valaha. Talán 1x vagy kétszer, de nem nagy dolgok miatt. Ha többet biztatod, dícséred, a jót keresed benne, akkor hidd el hamarabb fogja felrakni a polcot is a flara. Ha csak veszekszel, az veszekedést szül, és innen indul az ördögi kör lefele...
2012. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
te választottad a palit...
2012. júl. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt, mostanában elég sokat veszekszünk apróságokon. Szerintem nincs halálra ítélve egy ilyen kapcsolat, csak egy kicsit változtatni kell. Főleg ha tudod, hogy elég sokszor miattad veszekedtek. Próbálj meg egy kicsit elnézőbb lenni, és ha veszekedésre adnád a fejed akkor előtte számolj el 10-ig és megnyugszol.
2012. júl. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy bennem van nagy hiba, hogy "megbízhatatlan vagyok", ha kér tőlem valamit már nem teszem meg, mert eszembe jutnak, hogy ő se tette meg. Az a baj, már a hitét is elvesztette bennem, hogyha kibékülünk este, másnap reggel kezdődik egy másik vita, amit szintén én generálok. Nagyon bánom, apám volt ilyen kiállhattlan, én nem akarok ilyen lenni, de ezek szerint mégis sikerül. utálom magam. kevés a türelmem, és tényleg a szeretteimmel veszekszem, mert a munkahelyemen kis ember vagyok mindenkinek bólogatnom kell, és nem tudom kezelni a stresszt. mit csináljak?
2012. júl. 4. 07:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális....ezért kell neked a párod? kutyának? ő se fix, hogy nem lép le... az nem kifogás, hogy apád volt ilyen... az enyém ha ideges volt megverte anyámat, de valahogy én még egyszer nem ütöttem meg a párom és nem is fogom... lehet vitázni havonta 1-3x, de 2 naponta már beteges!!!!!
2012. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve élünk együtt:)De mi is 2szer3szor hetente tuti összeveszünk valami kis hülyeségen:) De ez nem tart sokáig 1 óráig max:)Szetm meg egészséges ha valaki tud veszekedni a másikkal nem kell mindig egyetérteni ez igy természetes....
2012. júl. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több mint két éve élünk együtt. Nem emlékszem komolyabb veszekedésre. Meg is őrülnék, ha minden héten összekapnánk valamin.
2012. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, látszik hogy nagyon unalmas a kapcsoaltotok. Unalmas kapcoslatot két unalmas ember tud generálni. Koravének.
2012. júl. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez a kérdés olyan, mintha én írtam volna ki!!!! Nagyon durva. Annyi különbséggel, hogy mi 3 éve élünk együtt. Nálunk is ugyanezek a problémák, tegnap is akkorát veszekedtünk... Rendszeresen veszekszünk, de ált. meg tudunk mindent beszélni, néha több idő kell neki. Én is hetekig könyörgök mindenért, hisz mégiscsak "ő a ffi a házban", de én több mindent csinálok kb. Annyira képtelen mindenre, az ajtót nem olajozza meg, a függönykarnist nem teszi fel, stb stb stb... :/ és akkor mindig én vagyok az izé h b.szogatom, miután hazaért a munkából! B.sszus, én is dolgozok, és ha hazaérek mosok vasalok rá, főzök neki, takarítok, de ő még a szemetet se képes levinni, csak nagy könyörgések árán. Nem lát meg magától szinte semmi teendőt... Tegnap úgy összevesztünk, hogy külön ágyban aludt másik szobában, és azóta nem szól hozzám, egy tiszta nagy hülyeség miatt, aminek én voltam az oka, (persze ki más?!), de komolyan nagyon kis dolog, és úúúúgy megsértődött!!!!! Hihetetlen, elegem van :(
2012. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!