Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak azt mondta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azt mondta a barátom, hogy én soha nem mondom neki hogy hiányzik?

Figyelt kérdés

A barátommal (élettársam) múltkor veszekedtünk és mikor elmondtam mindennek mert felhúzott, mert nem porszívózott ki akkor csúnyán összevesztünk.(mikor elmentem dolgozni akkor kértem meg mert az volt csak hátra a rend rakásbólés megígérte megcsinálja.)elmondtuk egymást mindennek. És azt vágta hozzám,hogy soha nem mondom hogy hiányzik a szex hanem mindig csak akkor van mikor ő akarja közbe úgy érzem ez nem igaz mondtam neki is de azt reagálta rá csak akkor akarom mikor ő éjjeles héten haza jön reggel,hogy ne aludjon el.

Szerintetek mit csináljak?Várom a tanácsotokat. Nagyon rosszul esett,hogy ezt mondta nekem.



2012. júl. 4. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd lenyugszik.
2012. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Változtassatok a hozzáállásotokon, és beszéljetek meg mindent egymással. Azt is meg kell beszélni, hogy ezen túl megbeszéltek mindent.

Én így indítottam a kapcsolatunkat: osszuk meg egymással az érzéseinket, bizalommal forduljunk a másikhoz, beszéljünk mindenről, amiről jól esik.

Ha elfelejtkezik valamiről, amit megígért, vagy én, akkor ezt mondjuk: jajj, ne haragudj, mindjárt megcsinálom....vagy ezért és ezért nem csináltam meg, de holnap sor kerül rá mindenképp.

A szex se legyen tabu, minden további nélkül el lehet mondani szépen a másiknak, hogy nyugodtan mutassa ki, hogy kívánja, kezdeményezzél te is szívem, mert jól esne, ilyesmi...

Nem hinném hogy önmagában az elmaradt porszívózás miatt került sor nálatok a szitokzáporra. Nem mondjátok el egymásnak a sérelmeiteket. Ezért mondom, hogy mindent el kell mondani, amit nem értesz a párod viselkedésével kapcsolatban, mert sok minden nem az, aminek látszik, és az a tiszta sor, ha elmondod: szívem, ez meg ez nekem nem világos, hogy miért van...és ő majd megmagyarázza.

Azért gondolom, hogy nem működik a kommunikáció köztetek, mert így bukott ki a párodból, hogy hiányolja a te kezdeményezésedet. Lehet hogy vágyik rá, hogy lássa, hogy izgat téged és mennyire kívánod. De ha elmondod neki,hogy kicsit szégyenlős vagy, és nem mersz kezdeményezni, másképp áll majd hozzá, majd bátorít.Lehet, hogy nem ól fejezte ki magát a párod, és csak annyi a baja, hogy jobban akarja érezni, hogy oda vagy érte, biztos hogy vágyik erre, hogy érezze rajtad, és mondd neki, hogy "mindig teljesen nedves vagyok a közeledben, a csókodtól", "olyan jól puszilgatod a combjaimat, kérlek hagy érezhessem". Fontos éreznie, hogy mikor nem vagy vele, akkor is róla fantáziálsz, kicsit próbáld meg kimutatni, hogy szereted a szexet vele.

Szerintem.

20/l

2012. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hm, maradéktalanul egyetértek a válasszal. 20 éves lány neked van párod?

27 F

2012. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!