Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha szakítotok egy lánnyal, és utána már nem keresitek többet, az azt jelenti, hogy nem is hiányzik? Nincs kivétel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kis dug*sra még lehet találkozni
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 fünof ***** válasza:
Vagy az, vagy magába fojtja a hiányt..
2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondj le róla! Ha egyszer nem működött...
2012. júl. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 okoska31 ***** válasza:
tud hiányozni, csak akkor mindig felidézem, hogy miért is szakítottam vele....
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szakítás után mindig "elvágtam" a kapcsolatot, még beszéd szinten is. Nem bírnám elviselni a hiányát, csak megnehezíti a szakítást. Persze ez akkor van, ha szerelmesek is voltatok egymásba. :)
2012. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam ez viszonylag friss dolog .4 éves kapcsolat ért véget 8 hónapja,és az utóbbi 6 hónapban semmilyen formában nem érintkezem vele,és mért?Mert utálom,és biztos hogy be olvasnék neki,élőben fel is pofornám.Szóval hiányozni nem,neki jobb így.És nekem is,nincs vele legalább gond.
2012. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!