Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gáz hogy együttal van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gáz hogy együttal van egy csaj akivel lehetne valami, de másrészt meg félek a kapcsolattól, akkor most mi fenét csináljak?

Figyelt kérdés

kb 1-2 hónapja egy elég fura szitu folytán csak így random üzit ír fészen, de úgy hogy azelőtt egy percet sem beszéltünk..válaszolok meg minden..

szóval azóta már sokat beszéltünk, sokszor rámírt ált vmi értelmetlen okkal.majd utána tök másról beszélünk

szal elég valószínű hogy valamit bír rajtam:D egy nagyon jó közös témánk van a zenélés


de az ugye a gond hogy most egy suliba járunk, meg elég bizalmatlan vagyok az emberekkel(meg úgy a lányokkal méginkább). nem vagyok túl haverkodós, ugyérzem sok sok szituban furán viselkedem, pl ismerek pár haverját, de nem érzem úgy hogy gátlástalanul hülyülnék velük


egy nagyon jó barátom van, de nagyobb társaságokban nem vagyok a toppon..


hasonló érzés kerített már titeket a hatalmatokban, mi ilyenkor a teendő?

18f



2012. júl. 6. 00:34
1 2
 1/11 Csegi89 ***** válasza:
Volt már barátnőd? Szerintem össze kéne jönnöd a lánnyal. Ne félj lépni,, elvégre te lennél a férfi!! Vagy mi?!
2012. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem is az a legnagyobb baj hogy lépni kell hanem utána:D


igen volt már. és részben ezért van ez a félelem bennem

2012. júl. 6. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Gáz,mert van egy csaj akivel lehetne valami, de másrészt meg félsz a kapcsolattól.
2012. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Csegi89 ***** válasza:
Akkor maradj egyedül. Forever alone...ja nem ott a gitárod. Na de most komolyan, viccet félre téve,, félelemben akarsz élni, hogy jaj mi lesz stb?? Nem kell sietni, találkozgassatok személyesen, megismered közelebbről, aztán majd eldöntitek, hogy merre tovább.
2012. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
najólvan látom ezt a kérdést is hülyeségből tettem fel..olyan szar ilyen dolgokban dönteni.
2012. júl. 6. 00:53
 6/11 Csegi89 ***** válasza:
Ne ba.szogatásnak vedd amit írok, de azt nem fogom tanácsolni, hogy hagyd a fenébe, mert az hülyeség. Ha nem gond kérdeznék... Tegyük fel, hogy nem lépsz a lánynál, hagyod a fenébe az egészet. Ő veszi a lapot, hogy nem kell neked. Egy kis idő után (azért írom h kis idő után, nehogy az legyen h ribi) látod őt kézen fogva sétálni egy másik sráccal. Nem esne rosszul? Nem bánnád, hogy nem jöttél össze vele?
2012. júl. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

most kiröhöghetsz teljesen ugyanez volt egy másik csajjal is , és ő a suliba járt ahova én, és ugyanezt éreztem vele is, majd miután összejött a sráccal(4-5 hónap után), olyan k...ott szar volt

tehát akkor azért tegyem meg hogy ne legyen ilyen szar, hanem helyette jó

2012. júl. 6. 01:04
 8/11 Csegi89 ***** válasza:

Eszemben sincs kiröhögni. Azért írogatok itt, mert érdekel a dolog.

Ezt írtad: ' tehát akkor azért tegyem meg hogy ne legyen ilyen szar, hanem helyette jó '

Na ezzel az a helyzet, hogy miért is esett olyan szarul? Nyilván azért, mert már éreztél valamit a lány iránt (nem szerelemről beszélek, bár lehet az is, nem tudhatom). A félelmed miatt nem tettél semmit ő pedig továbblépett,,nem hibáztathatod, te kú.rtad el. Ha esetleg arra vártál, hogy majd ő lép eléd és nyíltan megkérdezi, hogy nem e akarnál járni vele, mert ő szeret(vagy vmi ilyesmi, ez csak példa) az hiba, kevés olyan lány van aki ezt megteszi. Neked kéne megtenni egy ilyen lépést. Ő leadta a maga jeleit neked, a döntő lépés rád marad. Ez a mostani lány is adott jeleket. Nem azért kell megtenni h ne legyen ilyen sz.ar, hanem mert vele akarsz lenni.

2012. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen, de az a vicc hogy tudtam hogy nem szabad, de akkkor is haragudtam rá, pedig minden oka megvolt rá hogy letegyen rólam..jaja tudom ,az ellustult nő- férfidomináns világunkban ez így megy


azt tudom hogy szar lenne, ha mással látnám ,de viszont vele annyira nem tudom elképzelni, tudom hogy hülye vagyok..aha jaja, értem amit mondasz

2012. júl. 6. 01:30
 10/11 Csegi89 ***** válasza:

Szar lenne, ha mással látnád,, akkor valamennyire mégiscsak érdekel a leányzó

Viszont vele annyira nem tudod elképzelni,, nyilván még nem ismered őt igazán közelről, hogy milyen ember is valójában. Szerintem olyan ember lehetsz, aki akkor tud valakit szeretni, ha már megismerte. Tudom milyen ez, én is ilyen vagyok. Vagy az is lehet, hogy szimplán nem ő az aki neked kell, de amíg nem ismered közelebbről nem tudhatod.

Akármennyire is zárkózol be, próbálod magad óvni a csalódástól, az nélkül nincs. Így vagy úgy de szerintem be fog következni(persze nem törvényszerű). Nem kell annyira félni tőle, hozzá tartozik az élethez. Meg kell próbálni a kudarcokból is levonni a tanulságot. Ezzel erősödsz, tapasztaltabbá válsz és lelkileg, szellemileg érettebbé válsz. Ezzel nem azt akarom, hogy hu de fa.sza a csalódás, hajrá bele mindenbe, csak azt, hogy nem szabad hagyni, hogy a félelmeink irányítsák a tetteinket, személyiségünket.

Ha úgy érzed, hogy kell neked a lány (vagy a most szóban forgó, vagy valaki más), akkor ne félj tenni érte. Ahogy ezt már egy előző hozzászólásban is írtam, nem kell itt ajtóstul rontani a házba,,szép lassan is lehet ismerkedni, nem kell minden titkodat, félelmedet elmondani neki, csak ha már tudod, hogy megbízhatsz benne.

2012. júl. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!