Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar ha a fiútokon van kb 20 kisebb pattanás?

Figyelt kérdés
én 14/f vagyok és van kb 20 pattanás az arcomon, van is egy barátnőm, nem kérdeztem még tőle hogy mennyire zavarja, mert úgy is csak azt mondaná hogy őt nem zavarja, ezért kérdezem a ti véleményeteket, mert a barátnőm szeret és csak azért mondaná hogy nem zavarja, lehet hogy tényleg nem zavarja, de most a ti véleményetekre vagyok kíváncsi
2012. júl. 6. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,mert az úgy is elmúllik...
2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart, és a barátomat sem zavarta ha rajtam volt. Tinédzsereknél ez életkori sajátosság. Egy jó kapcsolatban teljesen mindegy, hogy van pattanás vagy nincs, ne aggódj. :)
2012. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Most te komolyan megszámoltad a pofázmányodon a pattanásokat??? -.-

Ne aggódj lesz még több is pár év múlva.. Bőrgyógyászaton kaphatsz rá jó kenőcsöket. De amúgy nem a kinézet a lényeg, de erre úgy is ráfogsz jönni idővel.:)

2012. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem számoltam meg, oda írtak azt a kérdésben hogy kb., belenézek a tükörbe és látom hogy kb. mennyi van rajtam...
2012. júl. 6. 10:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar azt senkit.

Nyugi :) Majd elmúlik! Csak ne kapard ,vagy ne nyomd ki (csak akkor ha rendesen kitudod) mert így később múlik el.

Meg moss arcot reggel is.:)

2012. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19 zavarna 20 már nem
2012. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van pár pattanás az arcomon, meg a pasim nyakán - hátán is. Engem nem zavarnak a pattanásai, öt sem az enyémek. Még boldogan "kinozgat" is, vagyis nyomkodja ki öket nekem :DD, persze én is nyomkodom ki neki, engem nem zavar, mármint szivesen nyomkodjuk egymásnak :D


18/L és 25/F

2012. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok csaj de adok egy tippet. Napozz kicsit az elviszi a pattanásokat. Nekem bevállt! Aztán hajrá! :D 19/F
2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!