Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik egy fiú, de most ballagtunk és nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Most ballagtunk 8-ból, évfolyam társam volt, de egy csomó óránk együtt volt. Ő a haverjának tart, de nekem tetszik. Néhány hete összejött egy lánnyal, aki most lesz szeptemberben 8.-os. Persze még simán fogják tudni tartani a kapcsolatot, mert a gimi, ahova megy, csak egy emelettel van feljebb(összevont suli, általános+ 1 kisebb gimi). Én egy másik gimibe megyek, persze nem lesz messze, kb. 300 méter az egész, de akkor is. Mégsem ugyan az mert, nem fogunk találkozni.


L/14



2012. júl. 6. 12:53
 1/4 AvernusTriad ***** válasza:
Bárcsak feltalálnák a telefont, levelet, internetet, hogy lehessen kommunikálni...
2012. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bejelölöd Facebookon vagy megkerded a telefonszámát vagy akár az Emil címét.
2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mit írhatnék neki? "Szia, az a helyzet, hogy már egy éve tetszel, nem tudom, hogy akarsz-e szakítani a barátnőddel miattam..." Nem, ezt nem írhatom neki. Amúgy meg már egyszer ráírtam facebookon, de kilépett. /Nem azért, mert ráírtam, hanem amikor elküldtem, szinte másodpercre pontosan kilépett. Pech./ És nagyon ritkán van fenn. Meg van az msn címe, eddig még egyszer sem volt fenn. Randira mégsem hívhatom, az a fiú dolga!
2012. júl. 7. 18:41
 4/4 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt. Csak én fiú vagyok és nekem egy lány tetszett. Azután egy kicsit hiányzott. De egy ideje nem láttam, és te is hogyha már egy ideje nem látod akkor már nem fog tetszeni, hogyha még a képeit is nézed facebookon. Az iskola amelyikbe én megyek az is nagyon közel van annak lánynak az iskolájához, és néhányszor látom de már nem érzek iránta semmit mert már egy ideje nem láttam. Hidd el túl fogsz esni rajta.
2012. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!