Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonéves lányok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Összejönnétek egy harmincas férfivel, aki épp válófélben van, és van egy kisfia? (1 éves kisfiú) Kölcsönösen tetszetek egymásnak.

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Persze,hogy összejönnéek.
2012. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már szerintem nemazért, én férfi vagyok, de józan gondolkodással oda jutok, hogy egy huszonéves most végzett a sulival (érettségi +2-4 év) és épp kapcsolatot keres. Most ő még nem akar "anya" lenni, azzal hogy a gyerekedet neveli.


Nem mondom hogy nincs ilyen csaj, de szerintem ez nem egy jó szituácíó ahhoz, hogy fiatalabb korosztályban csajozz.

2012. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én a lány vagyok :)) A fia nem vele él, hanem az anyával, aki nagyon ocsmány módon kihasználta, majd mikor a férje nem volt otthon, hagyott egy cetlit, és hazaköltözött az anyjához. Évek óta ismerem a férfit, nagyon jó ember.
2012. júl. 6. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

igen


24L

2012. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

21 voltam, mikor összejöttem a 26 éves barátommal.

Komoly, érett lány vagyok, de én már ennyi korkülönbségnél is féltem, hogy nem állom meg a helyem, nem leszek elég "felnőtt" a kapcsolathoz.

1. Én még az egyetemi éveim elején voltam, ő már az MA-val is végzett, dolgozott, "komolyabb" problémái voltak, mint nekem (hitelek, számlák fizetése stb.).

2. Nekem ő volt/van az első kapcsolatom, ő egy komoly, hat éves kapcsolaton volt túl.

3. Én még a baráti bulizások/ivászatok élvezeténél tartottam (nem mértéktelenül, de akkor is), ő lecsendesedett, otthonülősebb lett.


És ezek még nem is akkora problémák. De egy harmincas férfinál azért más is felmerül:

- már másként éli meg egy kapcsolat kezdetét, mert neki nyilván még annyira sem új, mint egy 26 évesnek, nem biztos, hogy annyira gondtalan/romantikus a kapcsolat eleje (nem tudnak annyit találkozni pl., meg én még gyerekesen voltam romantikus, bár ez hülyén hangzik), pláne, hogy a gyerekéről is gondoskodnia kell

- 21 évesen én még magamról tanultam javában gondoskodni, egy gyerek nagyon nagy teher lett volna (és lenne most 24 felé közeledve is), mert akkor nyilván vele is foglalkozni, játszani kell, főzni kell rá stb. (egyetem, barátok, párkapcsolat, munka mellett ez egyszerre sok lehet)


De ha valaki vállalni tudja, nincs ebben semmi rossz, nekem nem ment volna, az biztos :)

2012. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
nem, mert nem tetszenek az idősebbek, a gyerekeket meg utálom 21L
2012. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!