Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet és érdemes-e tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet és érdemes-e tenni egy olyan kapcsolatért, amikor párom (nő) nem tudja kimutatni az érzelmeit, és állandóan magát ostorozza mindenért (nincs önbizalma, keresi a helyét az életben meg még magát is)?

Figyelt kérdés
30-as éveinkbe járunk,és fél éve vagyunk kapcsolatban.én próbálok számára erős támasz lenni,de az elmúlt 2hónapban erőt vett rajta a letargia,és húzódozik tőlem!(nincs 3.személy a képben) fél az esetleges csalódástól,tudja hogy mint nő és társ,szeretetet kéne adnia,de mára szinte kiégetté vált.hagyjam elmenni,és hadd keresse az útját?
2012. júl. 6. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd el, segíts rajta! Azzal nem oldódik meg a probléma, ha elhagyod, csupán a szőnyeg alá söpröd a koszt.
2012. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem fogta fel hogy a szerelem ennyi idő után kihűlhet hogy a szerelem egy bizonyos idő után már kifakul és az egyetlen összekötő kapocs a szeretet lesz ami nem annyira erős mint a szerelem és kétségbe van esve.
2012. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Ami fontos: folyamatos megerősítés, főleg a külsőségekről. Minden nap mondd neki, hogy milyen szép, mennyire tetszik rajta ez meg az, találd meg a szépséget a testén.

20/l

2012. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harmadik hozzászóló szerintem nem azzal van a baj hogy a kérdező nem találja meg a szépséget a testén :) szerintem itt sajnos komolyabb probléma van ennél :S
2012. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hozzászólását! valóban nem arról van szó,hogy Tőlem nem kapná meg mind azt,ami kell egy nőnek! c arról van szó,hogy egy kapcsolatban nem csak az egyik félnek kell tennie a boldogságért,hanem a másik félnek is. hogy legyen erőm mindig biztatni és támogatni,hogy ha Tőle a közönyt kapom??? van egy bölcselet,miszerint ha vki nem szereti és fogadja el saját magát,úgy másokat sem tud szeretni.nos,ebben van igazság!
2012. júl. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!