Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleim elakarnak költöztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim elakarnak költöztetni a barátom miatt?! 16L

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik,hogy összejöttem az apukám munkatársának a barátjával.A szüleim nem támogatták a kapcsolatot,és mondták,hogy azonnal fejezzem be.A tiltásuk ellenére továbbra is sms-ezgettünk,találkozgattunk,telefonálgattunk.Kb. 1hónappal ezelőtt kiderült,apukám megütött és k.rvának nevezett..anyukám veszekedett velem,és már akkor is elakart költöztetni.Ezután felhívtam a barátomat ő megvigasztalt,tovább folytattuk a találkákat...és most 2napja megint kiderült a szüleim nem szólak hozzám,apukám megint lek.rvázott és elakarnak költöztetni. mit tegyek????? segítsetek
2012. júl. 9. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16 évesen nem lehet még olyan jó emberismereted hogy eldöntsd hogy ő jó-e, de apádnak nyilván nem ez a gondja!

A lek.rvázás elég buta és súlyos tett!!!

Az a tippem hogy apád féltékeny rád! Biztos hogy szép kiscsaj vagy és tudat alatt több érzelmet érez irántad mint az normális lenne. Illetve pszichológiailag az is normális, illetve előforduló jelenség.


Én azt mondom hogy te nem vagy igazán hibás! Apád meg egy idióta és a tettei miatt elég sötét is!


Szerintem ne engedj nekik. Ez nehéz lesz de örökre bánnád és őket hibáztatnád, és a későbbi problémáidat is erre fognád!

Ha ki akarnak rakni akkor beszélj a barátoddal hogy hozzáköltöznél, vagy ilyesmi. Normál helyzetben nem javasolnék ilyent de apád minősíthetetlenül viselkedett, pedig ez teljesen normális tiniszerelem!

Sajnálom ami veled történt, de ez így nem állapot!


Hová akarnak költöztetni?

29F

2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De miért ellenzi apád ennyire ezt a kapcsolatot? Drogos a srác, vagy sátánista, vagy mi?
2012. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem drogozik a srác,sőt nem is cigizik és nem is iszik.

A szülei elválltak,és az én szüleim azt hiszik,hogy a fiú is ezt tenné velem...de én nem értem őket!!! Tiszta b.londok!

2012. júl. 11. 12:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Hová akarnak költöztetni?
2012. júl. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!