Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titokban lehet tartani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban lehet tartani egy viszonyt, ha a felek egy kisebb település (mondjuk 4000 lakosú) két szomszédos utcájában laknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen.

Hogyan? Az éj leple alatt találkoztok.

2012. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sokáig nem sikerülne. A legkisebb jel is pletykalavinát indítana.
2012. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Egy darabig biztosan, de utána mindenki tudni fogja, hogy mi van ... :/

19/L

2012. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én is tartok a pletykától... hiszen az okostojások mindig mindent jobban tudnak az érintetteknél... sokszor azt is tudni vélik, amik igazából meg sem történnek.

Éjszakai találkozás kizárva, de pl. munka címszó alatt lehetne valamit összehozni... az annyira talán nem lenne gyanús?

2012. júl. 9. 15:48
 6/17 anonim válasza:
Hidd el le buktok !!! Az én párom is falubelivel csalt meg 2 szer is, de mindig lebukott!! Kb. 3 hónap volt csak a románc.Hidd el én már tudom mire kell figyelni!!
2012. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Megint az előző.A falubeliek is sutyorogtak róluk és igy tudtam őket lebuktatni!!
2012. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Plusz az ilyen helyeken a házak előtt általában reggel 6 és este 8 között kint vannak a "térfigyelő kamerák".A "térfigyelő kamerák" értsd a ráérős,unatkozó nyugdíjasokat.:)
2012. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 nevem-senki ***** válasza:

Ez kész : "térfigyelő kamerák". Mekkorát visítottam... nagyon jó.

:D

2012. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csak a Mari néni felderítő hivatal éber ügynökeit kell kicselezni ami nem könnyű!!! Ez nem a CIA vagy a KGB! Ez sokkal keményebb dió!!!!

Az éjfél utáni átjárás lehet h megoldhatóvá teszi de nagyon veszélyes vállalkozás!!! :DDD

29F

2012. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!