Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » K*rvából lesz a legjobb feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvából lesz a legjobb feleség?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez egy félrefordításon alapuló mondás. Az eredeti egy elfeledett közép-afrikai kannibál törzsé: xhulcu atulu poxuthul, ami magyarul: qrvából lesz a legjobb eleség.
2012. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
igen
2012. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen,telen meg jon a Telapo
2012. júl. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerintem...vagy inkább nem mindig.

Én mindig arra gondolok, ha kiélném magam és mennék minden pasira mint az állat nagyon hamar kiégnék, mire odakerülök hogy házasság. A jó házasság titka meg a jó házasélet (szex..)tehát kiégetten házas életet élni, hát nem lehet a legjobb...Feleség: max barátnő, szerintem a könnyűvérű nők nagy része túl modern ahhoz hogy férjhez menjen...

2012. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, nagyon tanulságos. De azért van benne vmi nem ? :D
2012. júl. 9. 16:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig egy nagy baromságnak tartottam de az élet nem ezt mutatja. Van valóság alapja, mert nincsenek rendes vagy nem rendes lányok csak normális önértékelésű és életfelfogásúak vannak.
2012. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4.-el jól leírta.
2012. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem tökre nem ezen múlik de mindegy. :D
2012. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Persze nem minden esetre igaz. De biztosan jol kiigazodik a F-ak között, tudja az elvárásokat, értékeket. Ha valakit elfogad társának, akkor az értékein tudja elfogadni, nem kerget illuziot, nincsenek lehetetlen elvárásai. Tudja hogy hüségben mit tud adni és elvárni. Az, hogy több f járt benne nem feltétlenül helyezi hátra az un. jokislányokkal szemben, akikben esetleg még több járt.
2012. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam.
2012. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!