Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti hogy vennétek ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogy vennétek ezt? Elmondjam neki hogy tetszik és hogy kipróbálnék vele ezt azt? Ez gáz?

Figyelt kérdés
Fiatalabb a srác nálam,de engem nem zavar.Tudunk hülyülni,de nekem ez ugymond nem elég,annyira tetszik.Mit tegyek?
2012. júl. 10. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A mai világban már nem gáz.

De mennyi is az annyi??

Hány évesek vagytok?

2012. júl. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Mit próbálnál ki? A bugie jumpingot még ne erőltesd de az ugrókötél már szerintem mehet ezerrel -.-
2012. júl. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én24 ő19.

XD

Pl csók vgagy több...

2012. júl. 10. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hogy venném? 60 éves vagyok. Ha egy nálam sokkal idősebb banya rám repülne, politikai menedékjogot kérnék Albániában.
2012. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz,mond el neki mit érzel,és hogy többet akarsz :)
2012. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát írd meg neki nyugodtan, vagy személyesen mondd el neki, az még jobb. Amit ide a leírásba beraktál az pont jó szöveg. :)
2012. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tartok a reakciójától kicsit.Mondjuk vannak pasik akik pont az idősebb nőket kedvelik,de 5 éúv nem sok sztem.Pasik,szerintetek?
2012. júl. 10. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
19 éves koromban szép ajándék a sorstól egy 24 éves nő vonzalma. Persze csak akkor, ha a nő maga is vonzó. Szerintem kezdeményezni kell, finoman, óvatosan, aztán leomlanak a falak.
2012. júl. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hali!Szerintem nyugodtan mondd meg neki,nem veszíthetsz vele semmit.Sőt szerintem örülni fog neki,hogy 19 évesen 24 éves barátnője lehet.Nem tudom,mutatta már valami jelét,hogy bejössz neki?Ha sokszor keres téged vagy rád ír msnen,fb-n akkor valszeg te is tetszel neki.Ha meg mégsem akkor majd találsz valaki mást!:)
2012. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19 évesen, ha egy 24 éves csaj kezdett volna ki velem, kb supermannek képzeltem volna magam...
2012. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!