Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja megakadályozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja megakadályozni minden áron a volt barátnőm, hogy új kapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, ne haragudjatok érte.


Kerek egy évig voltunk együtt, két hónapja szakítottunk. Rossz volt a szakítás, sokat gondoltam rá, de úgy vélem, sikerült lezárnom magamban végre. Itt a nyár, új esélyek után nézelődök, ismerkedek, közvetlenül beszélgetek lányokkal, ismerősökkel.


Azonban észrevettem néhány lánynál, akiknek egy ideig nagyon szimpatikus voltam, hogy hirtelen elfordultak tőlem.


Mint kiderült, az egyik lány elmesélte nekem, a volt barátnőm kavart be neki, meséket talált ki rólam, hogy mennyire nem érdemes a lánynak rám pazarolnia az idejét, mert nem érek annyit, mint amennyit mutatok magamból.


Ez még hagyján, de a sorozatos hazugságok borítanak ki, amiket kitalál rólam, és ezeket terjesztgeti a kiszemeltjeimnek. A lányok pedig inkább egymásnak hisznek, mint nekünk pasiknak.


A volt barátnőmnek persze mindent szabad. Bulizgat minden hétvégén, ismerkedik, kéregeti magát az új fiúknak, lerészegedik, nyomul a pasikra spiccesen. Nekem sose jutna eszembe, hogy neki bekavarjak valamit, hogy netán rosszul sikerüljön egy jövőbéli kapcsolata.


Nem beszéltem vele két hónapja, de nem is akarok, miután ezt az arcát megismertem szakítás után.


Most van neki egy új, komolyabb fiú a láthatáron, aki tetszik neki, de én ezt elfogadom. Akkor ő miért nem tud belenyugodni? Miért kell kavarni? Miért tesz folyton keresztbe, ha ismerkedni akarok? Miért tesz megjegyzéseket a hátam mögött a közös ismerőseink jelenlétében? Miért akar szégyenbe hozni, lefikázni?


Rossz ez nekem, mert két hónapja ebből áll az életem. Tetszik egy lány és egyszer csak azon veszem észre magam, hogy a volt barátnőm legjobb havernője lesz hirtelen, így gyűjtögeti maga köré azokat a lányokat, akik nekem tetszenek. De miért? Kezdek kétségbe esni.. A haverjaimnak, barátaimnak nem is merek róla szólni, mert nem akarom lehordani őt, nem akarom, hogy visszafelé süljön el a fegyver, hogy megint rajtam csattanjon az ostor..


23/F


2012. júl. 10. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekesen viselkedik. Próbálj az ő tudta nélkül ismerkedni! Esetleg beszéld meg az adott lánnyal, hogy ilyen problémás a volt barátnőd. Ha ez sem segít, akkor beszélj az exeddel.. ne támadd, csak normálisan. talán kiderül, hogy miért nem hagy békén. Sok sikert!
2012. júl. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőre arra gondoltam, még mindig szeret és ezért büntet, de úgy látom itt sokkal inkább sérelmekről van szó. Az hogy nem szolgáltál rá egy dolog.. gondolom az elmesélésedből te szakítottál anno vele. A büszkesége elvette az eszét a szerelem átfordult haragba,majd gyűlöletbe és úgy próbálta feldolgozni az eseményeket hogy mindent de mindent rád hárított. Valószínűleg annyira sikeresen csinálta ezt, hogy már ő maga el is hitte hogy így van. Láttam már ilyet, személyes tapasztalatom is volt két éves kapcsolatból léptem ki mert elmúltak az érzéseim már nem éreztem jól magam. Nem volt semmi különösebb probléma, nem akartam bántani egyszerűen véget ért a dolog. Rövid ideg mindent megtett hogy visszaszerezzen, aztán átfordult a dolog, átment agresszívbe, mindent a fejemhez vágott stb ( nem is gondoltam volna) a szerelem és a gyűlölet bármily furcsa nagyon közel állnak egymáshoz. Később úgy tudtam lekezelni hogy megszakítottam minden nemű kapcsolatot vele, nem hagyott más választást. És az idő elrendezte a dolgot, amikor legutóbb találkoztunk kb 2 éve akkor bocsánatot kért az akkori viselkedéséért, normálisan tudtunk beszélgetni lezártuk. Remélhetőleg veled is így lesz. A személyes véleményem az, hogy ha újra szerelmes lesz, meg fog feledkezni rólad, abbahagyja a szívatását. Túl kell lépnie rajta. Szerintem jól tetted hogy eddig nem húztad fel a kesztyűt ilyen nő alá adni a a lovat csak rosszabbá teheti a szitut. Szerintem várd meg, hogy mi lesz a sráccal akivel most komolyabbra kezd fordulni. Ha továbbra sem unja meg akkor viszont azt mondom beszélj a barátaiddal mert ez így nem pálya, ha jól értem közös a baráti haveri kör. Addig is még azt tudom tanácsolni, hogy idegen lányokkal próbálj ismerkedni ne a haveri körből. Abba nem tud belenyúlni.
2012. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:


Szia! Sajnos nem sokat segítene egy vele való beszélgetés. Utána azt terjesztené mnidenkinek, hogy én nyalok neki, én koslatok utána még mindig. Mert szereti ferdíteni a dolgokat a maga javára. Lehet, hogy mi meg tudnánk beszélni, de annak megint én innám a levét.


Második válaszolónak:


Igen, hasonlókat érzek át én is, amiket a válaszod elején írtál. A hónapok során szerette volna, ha alárendelt szerepbe kerülök a kapcsolatban. Nagyon irányító, manipuláló típus. Olyan, aki csak olyanokkal tud barátkozni, beszélni, akik mindenben osztják a véleményét. Ha egy kis nézeteltérés történik, valamiben nem egyezik a véleménye másik embernek az övével, akkor számára az az ember halott, nem létezik. Sajnos hónapokon át éreztette azt velem, hogy mindennek én vagyok az oka, mindenért én vagyok a felelős, mindenről én tehetek, el is hittem magamról, hogy én vagyok a rossz az egész kapcsolatunkban. Akiket nem tud manipulálni, befolyásolni, azokat elkerüli.

2012. júl. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!