Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell trógerolni aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell trógerolni aztán meg rinyálni?

Figyelt kérdés
Lényeg, h csajomat két év után elzavartam, mert nem úgy viselkedett, ahogy kellene, persze most meg megy a hiszti meg hívogat meg sms küld meg bőg, h ne hagyjam el, de a legjobb, h be se ismeri, h hibázott.

2012. júl. 10. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na az ilyen lányoktól ráz ki a hideg. Nem ismeri a tartás vagy a méltóság szavak jelentését... Szánalmas.
2012. júl. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ASOT ***** válasza:
mi volt a hiba?
2012. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de kifejtenéd bővebben?

Nem úgy viselkedett, ahogy kellene? Hogyan viselkedett?

Szerinted hogyan kellet volna viselkednie?


Ezt vele is tudattad, hogy hogyan kellet volna viselkednie?

vagy csak elküldted mert nem felelt meg a viselkedése.


Sajnos olyan kevés az információ és annyira egyoldalúan fested le a képet, hogy képtelenség pártatlanul megválaszolni a helyzetet.

2012. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elmentünk buliba, ott meg leállt egy ismerősömmel szemezni a jelenlétemben.

Akkor nem csináltam ügyet, de ma elővettem, h mi volt ez.

Legjobb, h meg le is tagadta szal....

2012. júl. 10. 18:25
 5/11 ASOT ***** válasza:
te most egy szemezés miatt szakítottál vele?
2012. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert, te nem szoktál csajokat megbámulni meg szemezni! Gratulálok neked! Jó egyedüllétet kívánok!
2012. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De megszoktam az utcán, ha megyek egyedül és egy pillanatra megnézem.

De nem a barátnőivel szemezek a jelenlétében, mekkora pofatlanság már....

2012. júl. 10. 18:31
 8/11 ASOT ***** válasza:

de most a lényeg, akkor az, hogy együtt voltatok és nézett egy másik pasit aki észre vette őt viszont?


mert ha ennyi, ezt meg lehet mondani h zavar vagy meg lehet vele beszélni...de ezért szakítani...

2012. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még mindig nem tiszta a dolog...


De most annyival beljebb vagyunk, hogy féltékenység esete áll fen.

2012. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ezt nagyon felhúztad a dolgot. Jó persze, hogy szarul esik, hogy pont az egyik haveroddal szemezett, ahogy te írtad. De szerintem is ezt meg lehetett volna beszélni. Ha esetleg hajlasz arra, hogy beszélj vele, akkor fektesd le előtte a szabályokat, hogy ezek után mit tehet és mit nem. Biztos vagyok benne, hogy ezek után olyan lesz, mint a kisangyal, csak a te kívánságaidat fogja lesni.
2012. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!