Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, és én is neki (és ezt ő mondta), csak az a baj, hogy ő 10 cm-rel magasabb nálam. Őt ez nagyon zavarja ezért nem akar velem járni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok belé és ha magasabb lennék járna is velem. De igy.. Mi a véleményetek erről? 14-fiú
2012. júl. 11. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
járj magassarkúban, többet nem tehetsz :D
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sok olyan párt láttam már, ahol a lány magasabb. elsőre érdekesek, de ha szeretik egymást, akkor mit sem számít. max le kell mondania a magassarkú cipőkről. amúgy 14 évesen még nőhetsz, és simán behozhatod a lemaradást. :)
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 KMJ ***** válasza:
4 év múlva lehagyod szerintem.
2012. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj hogy a magasság áll az utatokba, de ha szeretitek egymást akkor ez nem jelenthetne akadályt. Nem egy olyan szerelmes párt láttam ahol a csaj magasabb volt a pasinál. Sőt én is jártam már így hogy a barátnőm egy fejjel volt magasabb nálam, akár volt rajta magas sarkú akár nem. Minket ez nem zavart sosem. Én a helyedben ezt megbeszélném a lánnyal.
2012. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dezso369 válasza:
ha ezért nem akar veled járni hagyd a fenébe,ilyen lányokkal nem mukodik a párkapcsolat,de ha annyira szerelmes vagy ahogy irtad akkor légy rámenos(remélem semmivel sem sértettelek meg)
2012. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!