Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 évesen merész vállalkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen merész vállalkozás egy közel 30 éves férfivel összeköltözni?

Figyelt kérdés
Nem ő az elsőm, számtalan alkalmi és tartós kapcsolatom volt már, pl. egy 5 éves is volt... Most úgy érzem megtaláltam azt, akire szükségem van! 21L
2012. júl. 11. 19:43
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:

Ezt fel kell dolgoznom: 21 vagy, volt egy 5 éves kapcsolatod. Eddig 16. Eddigre meg túlestél "számtalan alkalmi és tartós" kapcsolaton? Okés, feldolgoztam... Nem, mégse: juj!


Merész vállalkozás, de nem eleve halálra ítélt.

2012. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:

Hát, ha úgy érzed....

GO!

2012. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D volt 5 éves, fél éves, stb. Hű nem voltam. Most az vagyok. Érzem, hogy kitart mindenben mellettem ez az ember. Szerelmes vagyok! Néhány hónap alatt rengeteg katasztrófa ért minket, engem, őt. Ja amúgy még a szüleimmel élek.
2012. júl. 11. 20:08
 4/6 AvernusTriad ***** válasza:
Szerintem korai és hamar rá fogsz jönni te is, de ha a család, a pasid és te is így akarod, ámen.
2012. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szüleim cdsak utólagosan okoskodnak, nem szeretem ha bárki kifejti az enyémmel meg nem egyező véleményét :DDDD
2012. júl. 11. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális.


Amúgy 5 évesen én is álmodtam nőkről meztelenül. :) Lehet hogy neked is örültem volna azért túl sok ötéves ne legyen szerintem! :)

29F

2012. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!