Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két fiu közt kéne választanom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika00 kérdése:

Két fiu közt kéne választanom. Tamás:joképü és minden megvan benne de annyi aproság van amin rajtakapom hogy ugy érzem hazudik nem őszinte. Laci:imádni valo tele van szeretettel csak nagyon nem tetszik külsöre és sajnos ez áll közénk. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy Tamás tényleg hazudik akkor mindenképpen Laci mellett dönts, csak nem olyan bányarém:))
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, Bélát válaszd! Ezzel 2 ember életét mented meg, Tamásét és Laciét ;)
2012. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyiket se..
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 KMJ ***** válasza:
Lacikának jobbak az erényei, és vele lehetségebbnek tűnik egy kapcsolat, mert ugye nem hazudik, és szeret.
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
egyik nap egyikét,másik nap a másikét kapd be,és utána dönts
2012. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanebben a helyzetben vagyok,még a nevek is stimmelnek :) Én a helyedben (és én is ezt fogom tenni),hagynám mind a kettőt a fenébe,és keresnék egy harmadikat.Nem éri meg 2 fiú között őrlődni.Fiatal vagy még,éljél.
2012. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
vicces ez valahol.. olyan mintha két emberből akarna az ember összerakni egy olyat aki megfelel.. :D én is arra szavazok hogy adj helyet egy 3.nak őket meg felejts el: mert 1. vagy átver az egyik... vagy 2. lesz egy dög uncsi kapcsolatod ahonnan hamar elkezdesz kifelé nézni..
2012. júl. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nincs harmadik és nem is szeretnék
2012. júl. 11. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:
én egyiket se választanám, hanem keresnék egy olyat aki külsőre, belsőre megfelel
2012. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!