Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Egyszer találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Egyszer találkoztunk a fiúval neten ismerkedtünk meg a randi jól sikerült nem volt nyomulós és jót elbeszélgettünk.

Figyelt kérdés
majd a randi után kiderült hogy hazaköltözik így most nincs a városomba 1 hónapig nem tartottuk a kapcsolatot azt mondta romokba hevertek a dolgai és össze kellett szednie magát majd elmondta hogy fontos vagyok neki de nem akar egy távkapcsolatba bele vinni,mert félt...b hónaponta 1 találka lenne és az úgy elég vészes első kapcsolatnak....Szerintetek is rossz lenne első kapcsolatnak bele menni ebbe?
2012. júl. 12. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és a pali?
2012. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 16 ő most lesz 21
2012. júl. 12. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, a párom pedig 17, 271km van közöttünk és 2 éve vagyunk együtt... 1 évben max 3x 1 hétre találkozunk. Szóval összejöhetsz vele, majd meglátod még mi alakul ki belőle.
2012. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Távkapcsolatban nem egyszerű lenni, ez biztos, de meg kell próbálni. Annál jobb lesz a személyes találkozás :) Szerintem egy távkapcsolat jobban megerősíti a két személy közti szerelmet, hiszen jóformán küzdeni kell a másikért.

Mindemellett, hogyha nem bíztok a másikban, halálra van ítélve. Hiszen nem vagy a nyomában, éppen mit csinál. Hogyha nem bízol benne, és ő sem benned, akkor felesleges belekezdeni. Szerintem.

2012. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van!!!


Sokkal nehezebb, viszont ha át vészelitek ezt az időszakot (rajtatok múlik meddig tart) akkor egy nap boldogok lesztek együtt és büszkén fogtok vissza gondolni arra hogy ti kibírtátok. Csak azok az emberek maradnak együtt akik igazán szeretik egymást. Mellesleg egy jó kapcsolat alapja a bizalom. Ha türelmesek, céltudatosak és kitartóak vagytok akkor hajrá. Drukkolok nektek. (én is távkapcsolatban vagyok) :)

2012. júl. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a drukkolást is :) már én is úgy vagyok vele hogy megérné megpróbálni csak nem tudom hogy mondjam el neki ..mert utoljára abban maradtunk hogy nehéz ez és nem tudjuk eldönteni csak nem tudom most megint hogy hozzam fel a témát és vajon akarja e még...nem tudom
2012. júl. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!