Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Védett már meg a pasitok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Védett már meg a pasitok?

Figyelt kérdés
Ha igen hogyan?
2012. júl. 12. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Óvszerrel a betegségek ellen
2012. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gabenakicsilány válasza:
sajna engem még nem pedig lett volna rá alkalom mikor meg kellet volna védenie :(
2012. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es , hol, mikor, miért ?:O
2012. júl. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Személyfüggő...

Én pl leshetem, hogy megvédjen az anyja mocskosságai ellen, de nem azért, mert nem akar, hanem mert így marad béke a családban, de ennek bonyolult, részemről megérthető háttere van.


Ha viszont idegen/szemtelen emberrel szemben kell, az a minimum, hogy megvéd. Nem férfi, aki nem áll ki a barátnője mellett.

2012. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én idegen csajokat is szoktam h ha pl látom h odamegy hozzájuk 1 pasi akk odaszólok h rajta tartom ám a szemem :D

Így tudja a csávó h hol a helye :)

Csajok nem mind díjazza sajnos.. :/

2012. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vígasztalni akartam egy síró lányt és hazakísérni, mert este volt és valami hapsi csúnyán megalázta, csak azt ismételgette mocskos pasi. Erre fel valami idegen jól hátbavert meg sípcsonton rúgott, aztán nem emlékszem semmire. Így próbáljon az ember megvédeni lányokat! Hiába az egész, ha jön egy banda, akkor esélytelen vagy egyedül lehetsz akármilyen kigyúrt. Az én példám ezt igazolja legalábbis.
2012. júl. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te kigyúrt vagy?

Ilyenkor nem árt figyelni mindenfelé;)

2012. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gabenakicsilány válasza:
hát kin az utcán egy gyerek megakart engem ütni és ő bele se avatkozott :( de szerencsére nem történt nagyon komoly baj mert megtudtam védeni magam
2012. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
h történt? o.O
2012. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!