Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha érdekelném megkérdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érdekelném megkérdezte volna vagy csak szivatott és azért nem érdekli?

Figyelt kérdés
Az exbnőm 2 napja írt nekem msn-en. Mikor írt fogtam magam és kiléptem bár úgy volt, hogy jóban vagyunke előtte. Viszont mindig a pasijáról beszélt és próbált féltékennyé tenni aminek nem örültem. Szeretem még és kicsit szarul esett, hogy a képembe vágja mennyire jó volt vele a kirándulás meg stb. Mint exnek ezt nem kellemes hallgatni ugye ha még érzek iránta valamit. Aztán múltkor mikor írt rá se köszöntem csak leléptem. Azóta alig voltam fent, de mikor fent voltam nem írt megkérdezni, h miért léptem ki haragszom-e rá. Semmi azóta. Szerintetek ha érdekelném megkérdezné mi is a helyzet miért nem írok neki? Igaz-e, hogy ez annak a jele, hogy csak szívózni akart velem? Vagy én voltam a bunkó, hogy rá se köszöntem csak kiléptem?
2009. júl. 13. 08:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezek után az is tök normális, ha érdekled és nem ír többet. Mif@sznak, ha úgy is kilépsz? ANNYIRA biztos nem érdekled, hogy akkora hülyét csináljon magából miattad, mint amire te készülsz.
2009. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor írtjak neki ma és kérjek bocsánatot?
2009. júl. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!