Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 14/L

Figyelt kérdés

Sohasem szerettem az ilyen kérdéseket , mert nem lehet rájuk konkrét választ adni , de most hogy én is egy ilyen helyzetbe kerültem csak kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye. Elmondom az egész történetet:

-Mindig kíváncsi voltam az unokahúgom osztályára és idén el is mentem a farsangjukra. Nem számítottam semmire, de megtetszett az egyik osztálytársa ( gondoltam, hát jól néz ki, de teljesen mindegy mert biztos fiatalabb nálam még ha csak egy évvel is, mert én most megyek szakközépbe ő meg most lesz nyolcadikos, és mindig is úgy gondoltam, hogy majd tőlem idősebb fiúval lesz kapcsolatom- persze max 1,2 évvel idősebbel, de ő csak 1 hónappal fiatalabb nálam, tehát az már nem oszt nem szoroz semmit). Kíváncsi voltam tetszhetek-e neki vagy sem ezért megkértem unokahúgomat, hogy kérdezze meg. Nem tette meg, viszont az egyik barátnőm (aki ennek a fiúnak és az unokahúgomnak a volt osztálytársa) megtette, de a válasz sajnos nem volt.

Ezután nem foglalkoztam vele egyszer láttam amikor segítettem papírgyűjtésre vinni a cuccokat az unokahúgomnak, de nem történt semmi persze.

Most tanév végén el kellett mennünk (unokahúgom, barátnőm és én) táncos bizonyítványért, mert járunk táncra és ott találkoztunk vele. Barátnőm elhívta sétáljon velünk. Én először kicsit óckodtam ettől, de nagyon jó volt, hülyéskedtünk mindannyian meg minden. Most nyáron még jobba lettünk a barátnőmmel és egyszer amikor találkoztunk azt mondta ez a fiú meghívott megint sétálni mindannyiunkat. Csodálkoztam, hogy engem is. Végül hárman mentünk el. Barátnőm, fiú és én. Tök jó volt ( ez múlthét vasárnap történt) , még aznap nálunk aludt barátnőm és ráírt a nevemben facebookon, ahol beszélgettünk is. Én nyáron íjászkodom és meghívtam (meghívtuk xD) hogy jöjjön ki. Azt mondta egyszer kifog. Utána beszélgettünk a héten és hülyéskedtünk meg minden , pikánsabb dolgokról is hülyéskedtünk (tudom 14 éves vagyok, de nem túl durváról csak kicsit hülyültünk 1-2 mondatban). Azóta direkt félreírtam egy üzenetet neki, hogy cuki. Ő mondta, hogy aranyos vagyok, meg mondtam hogy hiányozni fog ameddig táborban lesz (mert most ott van). Meg hívott strandra is még a héten (de az mondjuk csak baráti volt, mert haverjaival beszélte meg meg barátnőmet is hívta szval..)

- Mindegy tehát a lényeg, hogy még fogom hívni íjászkodni és ha minden igaz kifog jönni+ azt mondta most a tábor alatt fog nekem sms-t küldeni.

Szerintetek esélyes lehet? Bár tudom, hogy bárhogyan történhet, de akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2012. júl. 16. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem esélyes lehet, mert ha eleinte csak barátok is vagytok, abból igen hamar lehet szerelem, ezt tapasztalatból mondom.:)
2012. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is esélyes! Szurkolok!! :)
2012. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

*ódzkodni (nem bunkóságból, gondolom később jól fog jönni ha tudsz helyesen írni)

a kérdésre a válasz pedig: igen. hajrá:)

2012. júl. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!