Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan párról, akik 10 éve együtt vannak, de még se gyerek se házasság? Állóvíz, vagy beteljesedés? Férfi 37 nő 27.

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
szüleim is 10 évig nyomták együtt a házasság és a kölkök előtt :D
2012. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet nem akarják egyiket se. vannak ilyenek. én sem vagyok egy házasodjunk össze típus, pedig 6 éve már együtt vagyunk párommal
2012. júl. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Gyerek és házasság nélkül már nem is lehetnek boldogok?
2012. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De persze. Csak a férfi másfele nézelődik,ezért tettem föl a kérdést.
2012. júl. 17. 00:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha másfelé nézelődik,mi a kérdés?:)
2012. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ha boldogok,miért akarná megcsalni? Vagy a férfiaknak alapból szükségük van a félrelépésre?
2012. júl. 17. 00:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira boldog,nem lép félre.
2012. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy pasi ismerősöm mondta nemrég, hogy a nők 99%-a "biztonságk.rva". És igaza van... Ha a csaj is tudja, hogy a pasi félrenézeget, akkor tegyen ellene/vele valamit... Ha meg nem tesz, akkor ő is a 99% része... Lehet, hogy mindkettőjüknek jó ez így, megkapják a biztonságot, a stabil hátteret, néha szex, minimális lelki élet... Van, akit ez kielégít, másnak ez kevés.


Off: mi 8 év után jutottunk el arra a szintre, hogy akár jöhetne is a gyerek... a házasság viszont szóba sem került.

2012. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!