Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ez normális dolog egy kapcsolatban? :/

Figyelt kérdés

A barátommal pár nap múlva lesz,hogy fél éve együtt járunk. Szervez egy bulit amire 10 embert hívott, köztük több lányt is. És mondta,hogy az egyik lánynak süt egy tortát mert azon a héten ünnepli a születés napját és úgy gondolta,hogy meglepi. Ezzel még annyira nem is lenne bajom, mert örülök,hogy törődik másokkal. De mondta,hogy az egyik barátja elvinne egy lányt aki tetszik neki. És azt mondta nekem, hogy de azért tudjak róla,hogy ha a barátai hamarabb túl esnek az "első alkalmon" azt sose fogja nekem megbocsájtani. És egyszerűen nem tudom, hova tenni ezt. Mert nekem úgy tűnik, mintha ez egy verseny lenne köztük. Én a bulijára nem tudok elmenni mert pont akkor megyünk nyaralni a családdal. Mondtam neki,hogy hozza előrébb egy nappal vagy tolja el egy héttel, de azt mondta nem fogja mert állítólag csak az az egy időpont jó. Mondta,hogy ne haragudjak, HA netán berugik és rámászna a lányokra... Egyszerűen nem tudom mire gondoljak ezek után...mert ha valaki szereti a másikat az nem tesz ilyeneket..vagy én gondolom rosszul?:/

(ez az legeslegelső kapcsolatom, 17 évesek vagyunk)


2012. júl. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana, és komolyan, azon nyomban elhagynám!
2012. júl. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is megfordult a fejemben,hogy elhagyom..de valahogy nem vagyok rá képes. Én nagyon szeretem. És mindig azt mondja,hogy én vagyok számára a legfontosabb a világon...de akkor miért mondd ilyeneket? És szinte mindentől tilt amit csak szeretek:/
2012. júl. 18. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondani szépet-és őszintén bunkót lehet...az a baj a szerelemmel, h annyira elvakítja az ember,t hogy nyilvánvaló dolgokat nem vesz észre, amiket kívülről, azt mondanád, pf...ilyen gyalázatost
2012. júl. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod rosszul, ez nem egy normális dolog, mi az hogy rámászna valakire?

Ez az egy időpontos dolog kicsit furcsán hangzik,remélem nem fordult meg a fejedben hogy oda akarod adni magad úgy hogy még nem vagy biztos a dologban.

Ha tegyük fel(ne adja isten) történni fog valami azon a bulin,akkor én nagyon elgondolkoznék a helyedben a kapcsolat folytatásán.

2012. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Most ez a ti "fél éve együtt vagyunk" bulitok lesz vagy csak 1 szimpla bulit szervez?

Amúgy mindegy is, ha annyira akarná, hogy ott legyél te is, hidd el, meg tudná oldani, hogy más időpontban legyen.

És ne haragudj, ha rámászik más csajokra??? Szerinted komolyan vesz? Jó, 17évesek vagytok,kíváncsiak, szüzek... de nem adnám az ártatlanságom 1 ilyen link alaknak. Szerintem nem érdemes vele foglalkoznod...

Kérdésedre válaszolva: nem, aki igazán szeret, nem csinál ilyeneket!

2012. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne engedd, hogy bármit is megtiltson. Ha emiatt szakít, legalább megoldódik a probléma.
2012. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd már ki, könyörgöm, ennél a nyomottál 1000 meg 1001 jobb és normálisabb csávót találsz. Én a helyedben megmondanám neki hogy:"Ne haragudj, HA netán felidegesítesz, és fejbe talállak vágni rézfokossal...Azért szeretlek..."
2013. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!