Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséggel fordulnék hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséggel fordulnék hozzátok. Ugye tudtok hasznos tippeket adni? Böv. Lennt! (18/L)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy 6 honapos kapcsolatom. Viszont volt egy olyan érzésem h a barátom csak kihasznál, mára ez beis bizonyosodott mert (tudom nem szép dolog) elolvastam néhány levelét facebookon. Ahol is az egyik jó bnöjének mondta h kéne neki egy uj csaj de addig amig nem jön neki össze biztosra vki nem tesz ki engem, mert legalább van kit dugnia. Ma már érdeklödött több lány iránt is h mi a helyzet velük.... Arról h én ezekröl tudok a barátom term. nem tud!! A kérdésem az lenne: hogyan csesszek ki vele? mert amit csinál nagyon aljas undoritó dolog egyébként 25éves. és ha nincs ez a VÉLETLEN h hozzáférek facehez a kis tervéröl még mindig nem tudnék. most nagyon mérges vagyok ami érthető is...
2012. júl. 19. 19:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(Azt még szeretném hozzátenni hogy együtt mennénk nyaralni is egy elég drága helyre és azt már nem lehet visszamondani sem.:/)
2012. júl. 19. 19:08
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem légy felnőttebb nála és ne akarj "kicseszni" vele, töltsétek el a nyaralást, ott próbáld jól érezni magad amennyire tudod, aztán ha hazaértetek mondd meg neki hogy szánalmas és az időt vesztegeted vele. Szerintem ez nagyobb pofon lenne neki mintha próbálnád azt éreztetni vele hogy fontos annyira a számodra hogy visszavágj neki. De ez csak egy vélemény sok sikert neked a megoldáshoz.
2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ki fizette ki a nyaralást?
2012. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az igazábol mind1, mert teljesen közössen fele-fele.
2012. júl. 19. 19:12
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnék vele elmenni ezek után nyaralni. De ez én vagyok. Szerintem tedd ki és ha ki akarsz vele "cseszni" akkor most tedd mert nincs előzménye a dolgoknak (látszólag). Ezeket olvasva szerintem max az fogja megviselni hogy egyedül maradt. A nyaralással viszont nem tudom mit kezdj. Te döntesz.
2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég undorító egy barátod van már bocsánat. Szánalmas, hogy csak azért van veled, hogy legyen kivel kamatyolnia...

Szerintem is az lenne a legnagyobb kicseszés, ha elmennél vele nyaralni, de tök közömbös lennél. Szóval semmi puszi, nyali-fali, semmi szex. Hazajöttök és dobod. ;)

2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
érezd jól magad, ha már drága helyre mentek, aztán dobd ki, ez eléggé meg fogja lepni, ennél jobban szerintem nem kell vele kicseszned
2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
uccsó 2 igazatok van, 6.osnak: csak nehéz kibirni szex nélkül... söt nem is hiszen h birnánk
2012. júl. 19. 19:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
esetleg sutyiban eladod a nyaralásra szánt helyed, hogy mennyen vele valaki más, akinek hirtelenjében eszébe jutott nyaralni menni, és neked kifizeti az összeget majd elmegy helyetted. ez persze akkor lenne aránylag könnyen megvalósítható, ha valami csoportos utazásra mennétek, szervezetten, nem akkor, ha csak ketten. Bár gondolom, eléggé nagy meglepetés lenne neki, ha a megbeszélt helyen és időpontban helyetted valami szőrös manusz jelenne meg, hogy, na mennek nyaralni :D
2012. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még ezek után tudsz vele szexelni gratulálok,meg is érdemled!!!!!
2012. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!