Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék ismerkedni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni, de nem tudom, hogy hol lenne a legjobb? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
Most ért véget,egy 20 hónapos kapcsolatom nemrég...igazából én nem szerettem már,és nem bánom,hogy vége lett,viszont szeretnék ismerkedni,baráti társaságomban nincsen olyan pasi,aki bejönne,meg ismerős sem..17/L
2009. júl. 14. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is így volt, csak nem 20 hónapos kapcsolatnak lett vége, hanem 5 hónaposnak.:D Utána nagyon szerettem volna fiúkkal ismerkedni, de nem volt a látókörben egy jelölt sem. Ezért vártam... barátnőztem, elmentem velük bulizni, plázázni, meg egyedül is eljárkáltam ide-oda. Pár hónap után már nemis egy srác hajtott rám.:D A lényeg, hogy ne otthon üldögélj, mert akkor nem tudnak észrevenni a fiúk.:)
2009. júl. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen nősültem, immár több éve boldogan élünk, tehát nagyon bevált. Csak ajánlani tudom. :) Persze észnél kell lenni és kiszűrni a hülyéket, valamint hozzád hasonlót keresni, de ha ez megvan, akkor nagy a siker esélye. :)

2009. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A társkereső oldalak is jók, csak valóban úgy van, hogy tudni kell kiszűrni a link pasikat. Esetleg strand, vagy baráti társasággal elmenni bulizni.
2009. júl. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Társkereső oldalakkal nem volt jó tapasztalatom,eddig 3 kapcsolatom volt..és mindegyiket társkereső oldalról ismertem meg...de nem voltak jó élményeim...ez a 20 hónapos kapcsolatom is a társkereső oldal miatt lett
2009. júl. 16. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a neten ismertem meg a volt barátnőmet viszont egy véletlen találkozás során jöttünk össze:) 3 évet jártunk sajnos 1 éve már hogy vége lett.. ja és ez távkapcsolat volt. az a gond hogy a szórakozóhelyeken nem lehet komoly kapcsolatot találni szerintem.. Marad a "sors" :)

18/F

2009. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még nagyon!! szórakozz és az ismerkedések,flörtök majd jönnek maguktól,majd meglátod!!
2009. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyvalamit vegyél észre, kérlek: az, hogy egy ember milyen (személyiségre, gondolkodásmódra, stb.) TELJESEN FÜGGETLEN attól, hogy hol ismered meg. Élőben is vannak hülyék és hazugok, meg neten is, csak élőben másról hazudnak. Élőben is ugyanúgy ki kell tudni szűrni őket, ahogy a neten is. Az odafigyelés kötelezettségétől sehogyan se szabadulhatsz. Neten annyiból egyszerűbb, hogy célzottabban tudsz keresni, nincs feszengés és kínosságérzet. Viszont élőben se csak normálisakkal futsz össze, és neten se csak hülyékkel, ezt jól jegyezd meg.


Plusz azt is jó, ha tudod, hogy mindig kettőn áll a vásár. Egész véletlenül nem lehet, hogy te is hibás voltál abban, hogy úgy alakultak a dolgaid, ahogy? Nem mondom, hogy CSAK te, de netán TE IS...? Mert általában így szokott lenni.

2009. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!