Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 napig jartam egy sraccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 napig jartam egy sraccal akivel mar 6 eve nem talalkoztam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap szakitott velem mert azt mondta hogy ennek semmi ertelme igy de meg a multkor azt mondta hogy o szerinte meg jovo nyaron is jarni fogunk. Meg mondta hogy nagyon szeret meg persze en is nagyon szeretem ot. En nem akartam hogy szakitsunk mit mondjak neki hogy urja jarjunk? Ja es azt is hozza teszem hogy tavkapcsolatrol van szo... O magyarorszagba lakik en meg angliaba. De nagyon szeretem es mar nem birom igy ki hogy nem jarunk... Kerlek segitsetek

#Jaras.
2012. júl. 20. 22:51
 1/3 anonim válasza:
Neked csak a tudat hiányzik hogy jártok? Mert ha ilyen messze laktok egymástól (szerintem) édesmindegy hogy jártok e vagy sem. Megjegyzem attól hogy nem, még tarthatjátok a kapcsolatot.
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csak a tudat hianyzik, en is tudom hogy nincs semmi ertelme az egesznek de multkor meg igy beszelt most meg mar szerintem szoba se akar velem alni mi lehet ennek az oka?
2012. júl. 21. 09:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg tobb valaszra lenne szuksegem
2012. júl. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!