Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meglepetés lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meglepetés lenne, vagy nagyon rosszúl sülne el, és inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit két éve ismertem meg, és azóta nagyon sokat beszélünk, meg minden, de sajnos ő külföldön lakik, és ezért évente max 2x tudunk találkozni..


Amikor találkozunk, akkor csoportosan megyünk oda, ahol ők laknak, és családoknál vagyunk elszállásolva.

A következő utazás aug vége, és jelenleg úgy áll a dolog, hogy megyek (99%). Ezt idáig így is mondtam mindenkinek, de arra gondoltam, hogy a fogadó családommal lebeszélem a dolgokat, és ők majd azt mondják a lánynak, hogy nem tudok menni, és én is megírom majd neki ezt a dolgot, kitalálok valami ürügyet, vagy nem tudom, és aztán augba mégis ott lennék a buszon, amikor mindenki száll le..


Nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet.

A lány már írogatta, hogy nagyon szeretné, ha mennék, meg mennyire rosz lesz a nyár ha nem találkozunk, meg hogy nagyon hiányzok, és ilyeneket..


Nem voltunk együt, nem volt csók, de sétálgattunk kettesben, és közel volt már hogy megörténjen az is, de 5 óra mulva indultak, és úgy gondoltam, hogy jobb ha nem, mert akkor csak mégjobban hiányozna..

Arra is gondoltam, hogy veszek neki egy nyakláncot, vagy valami apró kis dolgot, aztán amikor szállunk le abuszról, akkor odaadom neki.

Szerintetek nagyon megviselné a dolog, ha úgy tudná, hogy nem megyek, és örülne ha meglátna?

Fogalmam sincs... de az idő eléggé sürget..16f/16l


2012. júl. 21. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szintem mond neki hogy pár nappal később tudsz csak menni. Akkor biztosan várni fog de meglepődik hogy "korábban" mentél.
2012. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme lenne? A legrosszabb esetben megsértödik, hogy átvágtad, de igazán jó nem lesz belöle.
2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha azt mondod, hogy mégse mész, lehet hogy beszervez magának valami programot, elutazik, aztán ott állsz majd mint fax a lagziba, csaj sehol.

szerintem nem jó ötlet

2012. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írd meg neki, hogy már te is nagyon várod hogy újra találkozzatok. Az ajándék sem rossz ötlet, sőt ! De ne írd hogy nem mész aztán mégis, ez hülyeség. Bánatot okoznál neki, aztán meg lehet hohy nem jól sülne el.
2012. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A végén nehogy te ess pofára, hogy ellesz ő nélküled :-D

Beszervezi magának a jó bulit, te meg megjelensz, az a gáz.

2012. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából ő nem tőlem függ, a program azonos lesz, ha megyek ha nem.

De megkaptam a választ, nagyon köszönöm mindenkinek, sokat segítettetek.

Nem fogok semmi átverést véghezvinni, ajándékot meg veszek neki valamit :)

2012. júl. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!