Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti elfogadnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elfogadnátok, ha egy barátotok utazásra vinne el szülinapotokra külföldre?

Figyelt kérdés
Mármint én attól félek, hogy nem fogja elfogadni, de direkt fel fogom ajánlani, hogy válasszon ki egy barátnőjét és hozza el őt is, hogy ne legyen félreérthető a helyzet, mert én tényleg csak azt akarom, hogy jól érezze magát, és tudom, hogy imádja az ilyen utazásokat.
2012. júl. 22. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek oda a barátnő? Ez hülyeség,vagy hány évesek vagytok,12?
2012. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

menni pénzed van, úristen...

amúgy elfogadnám

18L

2012. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez függ a korotoktól és attól is, hogy mennyi ideje vagytok együtt.


De hajrá!!


16/L

2012. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
....... na persze, szóval szerelmes vagy belé? ki akarod mutatni neki? - akkor NE vidd a barátnőjét is, istenem.... am is tök barom ötlet. ha meg visszautasítja, tudod hogy nem kellesz neki. vagy nem akarod kimutatni? akkor meg ne ilyen ajándékot adj! amúgy is, ha csak barátok lennétek szerintem alap, hogy nem ilyen ajándékot adsz neki! és ha én is csak barátnak tekintenélek, nem fogadnám el.
2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi ideje vagytok együtt.

Én így 2 és fél év után simán elfogadnám, és nagyon örülnék neki, ha a párom felajánlana egy ilyen lehetőséget a születésnapomra.


De mondjuk 2 hónap járás után tutira nem mernék igent mondani egy ilyen ajánlatra, ahhoz azért ez túl nagy és túl drága ajándék lenne egy külföldi utazás.

2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja, hát nem olyan barát barát vagyok, hanem sima barát :D csak azért írtam párkapcsolatba mert ... itt sokan vannak?
2012. júl. 22. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

miért ne legyen félrérthető a helyzet?

tejóég, de szeretnék egy ilyen félreérthető helyzetet...egy olyan pasival persze, aki nekem is bejön

persze ha nem tetszik, akkor semmilyen utazással nem tudná "megvenni a szerelmemet"

2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja hogy simán barát vagy.. Értem.. Pff.. hát ha ez egy rohadt nagy bulis utazás lesz akkor, remekül fogjátok érezni magatokat! :)


16/L

2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!