Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szemüveges lányok "könnyebbv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szemüveges lányok "könnyebbvérűek" mint a nem szemüvegesek?

Figyelt kérdés
Nem a napszemüveges lányokra gondolok. (Nem akartam durván fogalmazni): Könnyebbvérű,vagy rámenősebb. Nem arra gondolok, hogy melyik a ...

2012. júl. 22. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nincs összefüggés
2012. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
MI VAN? mert biztos a könnyűvérűségüktől romlott el a szemük... totál h*lye kérdés -.-
2012. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ez ugye nem általánosítás akar lenni? ha mégis azzal meg lehet bántani másokat... 1.nek igaza van... ezt nem lehet így meghatározni, és butaság is
2012. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ezt az indokolatlanul batárnagy hülyeséget meg honnan sikerült szedned, drága barátom?


Mondd meg nekem őszintén, hogy meglátásod szerint mi a rézfán fütyülő mennydörgős istencsapása miatt lenne könnyebbvérű egy lány attól, ha szemüveget hord?

Borzalmasan kíváncsi vagyok az összefüggésre.

2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy!

És értelmetlen a kérdés!!!

2012. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a szemüveg szexi
2012. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Köszi.. szerinted mivel szemüvegem van én egy büdös nagy k*rva vagyok.. hát köcce :D


Na de semmi köze egymáshoz elhiheted.

2012. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
?? nincs összefüggés
2012. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérdeznék én is egyet. A kontaktlencsét viselő lányokat hová sorolnád? :D Könnyűvérű vagy nem?

Csak kíváncsi vagyok a logikádra, hogy ebből mit sakkoznál ki. XD

2012. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mondd meg nekem őszintén, hogy meglátásod szerint mi a rézfán fütyülő mennydörgős istencsapása miatt lenne könnyebbvérű egy lány attól, ha szemüveget hord?

Borzalmasan kíváncsi vagyok az összefüggésre.


Pedig szerintem van összefüggés. Mert már észrevettem. Ez nekik egy "szexepil", és ezzel tudnak hódítani. Mint akinek nagy melle van, már rögtön a tükörben fényképezi magát és pózolgat. Na és mire büszke, vagyis miért mutogatja magát, azért. (De nem mindegyik).

2012. júl. 22. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!