Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak nektek miért esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek miért esik olyan rosszul, ha a barátnőtök nem engedi, hogy ajándékokat vegyetek neki?

Figyelt kérdés
A barátom folyton szeretne nekem venni valamilyen kis apróságokat, de én sose engedem neki mert nagyon félek, hogy ő, vagy akár a családjából valaki is, úgy gondolná, hogy kihasználom. Régebben volt barátom anyja mondta nekem, hogy kihasználom a fiát, pedig a drága fia volt aki kihasznált engem és átvert...és egyszerűen annyira bennem maradt ez az egész, azóta nem szeretek kapni senkitől semmit, mert félek, hogy megint hozzám fogja vágni valaki. Pedig én nem vagyok olyan lány..normális vagyok és rendes, soha nem bírnék senkit kihasználni. Szóval csak szeretném tudni miért zavarhatja ez ennyire.

2012. júl. 22. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egyszer megengedhetnéd neki, még is csak kedveskedni akar. Aztán utána majd emlékezteted, hogy "köszi, de már kaptam ajándékot".
2012. júl. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak szeretne téged elkényeztetni. Az én barátom is ilyen, és én is kellemetlenül éreztem magam tőle, de mondjuk másért mint te. Hiába tudtam, hogy nem igaz, bennem az volt, hogy olyan érzés, mintha meg akarna venni. Ezt el is mondtam neki, mert rákérdezett, látta rajtam, hogy zavarba jövök és kellemetlenül érzem magam...

Viszont ő azt mondta, hogy szereti úgy érezni, hogy elkényeztet. Végülis abban állapodtunk meg, hogy nem vásárolgat nekem, de ha együtt megyünk sörözni, akkor meghívhat...

2012. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kincs egy olyan hozzáállású nő mint amilyen te vagy! Ezt nagyon jó olvasni,hogy vannak ilyenek is. Ha barátnőm lenne, biztos csak ilyet szeretnék. Azok ,akik pofátlanul elvárnak minden szír szart a palijuktól, kocsival legyenek furikázva minimum, meg satöbbi, vérszívó piócák. Én sem hagynám,hogy egy barátnő nekem akármit is vegyen, nem várnám el tőle. Arra vannak a szülők,hogy ajándékozzanak ők. A párkapcsolatban egymást ajándékozzuk minden nap egymásnak, nem pénzben megvehető holmikat.
2012. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!