Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak! Nektek melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Nektek melyik lánytípus jön be a legjobban a kettő közül? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy melyik típus jön be Nektek jobban, Ti melyik lányt választanátok inkább. Viszonylag a két "végletet" írom le.


1. Igazi belevaló, dögös csaj, aki kezében tartja a dolgokat és ő irányít. Nem az a tipikus "cicababa", nem kényeskedő, mer kezdeményezni és mindenben benne van. Szóval tényleg az az igazi belevaló személyiség.


2. Nagyon kedves, aranyos. Egy kicsit félénk, visszahúzódó, szerény. Inkább megvárja míg más kezdeményez. Nem mindenben, de inkább a fiú/ férfi irányít. De ennek ellenére csinos, szép, divatos. Kinézetre ő is dögös.


Tehát ez a két típus közül melyik jön be jobban? Az intelligens, dögös, belevaló vagy az intelligens, dögös, de félénk?

Köszi a normális válaszokat! És indokoljatok is légyszi!:)



2012. júl. 23. 16:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen a második.Egy kapcsolatban szerintem a férfinak kell irányítani és ha olyan a lány mint az 1. akkor az nem feltétlen hagyná meg nem én szeretem olyan lányokat akik kicsit félnek a dolgoktól és kéretik magukat ott a kihívás hogy mégis rátudom-e venni meg szeretem ha egy lány aranyosabb esetlenebb mint inkább valami "belevaló" csaj legyen.


Tehát nekem egyértelműen 2. :)

2012. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, a második.
2012. júl. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
2, mert nekem jobban bejönnek a szerény, visszahúzódó lányok...
2012. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:

Nekem az utóbbi, mégpedig azért, mert Én egy szegény srác vagyok, aki inkább hasonul ehhez a típushoz.


Viszont aki gazdag, annak a személyiségét is befolyásolja ez a tényező: magabiztossá teszi. Hozzá viszont már az előző típus illene. -szvsz-

2012. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%
nem kérdés a 3.
2012. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Na nem a zsarnokoskodó típus, hanem a magabiztos, önálló személyiséggel rendelkező embert szeretem. Olyat, aki tudja, mit akar, és aki tesz is érte. Olyat, akit én a hasonló stílusommal nem nyomok el, aki „méltó párom” lehet. A 2. típusokkal megjártam, mert azt se tudtam belőlük kiszedni, hogy mit akarnak, én nekem kellett kitalálni, hogy mit is szeretnének…
2012. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2, ez nem kérdés...
2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Az első. Más kérdés, hogy ők általában a teljes határozottságukkal elutasítanak... :D De ha egy ilyen kezdeményezne nálam, nem panaszkodnék az tuti!


18/f

2012. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
mindegy :)
2012. júl. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2
2012. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!