Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól fél hogy elveszít. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól fél hogy elveszít. Van alapja rá csajok? B@szki segítsen valaki, mert ez így rohadt tré.

Figyelt kérdés
a csajommal lassan 4.-hónapja vagyunk együtt..amikor együtt vagyunk szinte minden tökéletes,nagyon sokat nevetünk,mint két legjobb barát,nagyon sokat baszélünk(bár ő zárkózott típus,és nehezen nyílik meg,azt mondta nekem valamiért egyből ment neki) viszont már az elején is hanyagoltam a kapcsolatunkból a bújást..vagyis nem bújik hozzám,nem kezdeményez csókot,hasonlók..bár többször mondja csak úgy magától amikor ,,átkattan,, neki hogy nem akar elveszíteni meg hasonlók..hogy örül hogy rámtalált és én vagyok az egyetlen olyan srác akivel tényleg minden jó,és el tudja engedni magát..de!hétvégén beszélgettünk,és kicsit sokat elmondtam a véleményemből vele kapcsolatban..hogy szerintem lehetne picit kezdeményezőbb,mert nekem hiányzik az hogy hozzámbújjon vagy megejtsen egy-két kósza csókot magától is..(nem kellett volna,mert amit kérni kell az nem szívből jön,de muszály volt megemlítenem hogy tudja mi bánt)..csak ott ültünk az ágyamon és meredtünk egymás elé..láttam hogy bántja őt..megpróbáltuk megbeszélni,de nem hinném hogy változna..mert ezeket magától kellene hogy csinálja,nem kérésre működik ez..én vagyok a leghosszabb kapcsolata,és előttem nem is igazán volt fiúkkal,pedig 22 éves..aztán hazament vasárnap és este nem is írtunk egymásnak sms-t se meg semmi reakció..ma pedig azt az sms-t kaptam hogy ,,Bocsáss meg mindenért..én tényleg tudatosítottam hogy ha nem változom,akkor biztosan elveszítelek,, erre válaszul csak annyit irtam h senkiért ne változzon meg,ő igy tökéletes ahogy van..aztán csak annyi hogy megkérdeztem hogy de most akkor mit akar?tudja-e hogy mit akar,vagy miért írt nekem ilyen smst,mert én ezt nem értem..erre már a válasz csak annyi volt hogy hagyjuk,nem fontos..én meg h ,,OK,, na most ilyenkor mi van? én érzem magam hülyén..mit rontottam el vagy miért van ez a feszültség?

2012. júl. 23. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyet meg kell beszélni, nem kikerülni a témát, hogy "hagyjuk", meg "OK", amikor nem is OK... mi ez már? ez a megbeszélős kapcsolat? tiszta röhej, én erre nem tudok mit mondani, mert erre nektek kellene mit mondani - egymásnak.
2012. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
na akkor igy mondom..aki nem tud segíteni,és csak annyit képes írni hogy ,,ezt nektek kell megbeszélni,erre én nem tudok mit mondani,, annak azt üzenem (mi a rákos lóf@xnak írsz ide??nem kell neked segitened,mert olyan emberek véleményét kérdezem akik már esetleg voltak hasonló cipőben!) úgyhogy el lehet tolni a biciklit,aki esetleg hasonlót töri az agyát.. a többi értelmes embernek pedig köszönöm a válaszokat
2012. júl. 23. 19:10
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem,mint külső szemlélőnek a leírtak alapján az a véleményem,hogy a lány túlzottan alárendeli magát neked.Annyira beléd van zúgva,hogy már (szerintem) normálatlan módon akar megfelelni neked.Szerintem te nem vagy hibás,mert normális kapcsolatban az emberek megtudnak egy ilyen apróságot beszélni egymással.Nem értem mért jelent nehézséget a barátnődnek hogy 4 hónap után néha kicsit ő is kezdeményezzen, azt meg végképp nem értem hogy ebből hogy lett ekkora balhé köztetek.Ez egy apróság,és ha ilyen apróágokat nem tudtok megbeszélni akkor ez nem lesz tartós kapcsolat.Szép dolog az őszinteség,de az hogy a barátnőd ennyire kiadja magát,úgyértem ennyire istenít,hogy "te vagy az egyetlen srác stbstb", én ez mögött egyfajta lelki zsarolást is érzek.Az smséről meg neis beszéljünk.. miért is kéne megbocsájtanod?? Nem is értem ezt a lányt.Lényeg,hogy a barátnődnek kemény önértékelési problémái vannak és nem érzi elég jónak magát hozzád.Én nem hiszem h ez tartós kapcsolat lesz,mert ő keményen alád rendeli magát.. te meg gondolom egy egyenlő felet akarsz magad mellé nem?
2012. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tudod, senki nem fogja tudni, hogy mi zajlik a barátnődben, csak Ő tudhatja. Épp ezért emeld fel azt a nyüvedék telefont és hívd fel! :)
2012. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
uhh ha láttam volna hogy ilyen alpári módon válaszolsz az első válaszolónak "kedves" kérdező,akkor nem erőltetem meg magam ilyen tanácsok adásával...
2012. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"viszont már az elején is hanyagoltam a kapcsolatunkból a bújást"

akkor most te hanyagoltad vagy ő? az hogy amikor együtt vagytok akkor főleg még így az elején teljesen alap lenne hogy egymást puszilgatjátok, sokat bújtok, és kb. le nem lehet ilyenkor akasztani a szerelmeseket egymástól....az még oké ha társaságban nem, de kettesben? ne már...ettől különbözik a barátság a szerelemtől, nekem meg úgy tűnik ti inkább jó barátok vagytok akik jókat beszélgetnek mint szerelmesek..

De oké, tételezzük fel hogy nem bújós típus. Ez akkor sem állapot hogy megcsókolni se csókol meg magától. Jól látod, ha ezt kérni kell az nem jó, ássatok a probléma gyökeréig hátha nem az áll a háttérben hogy nem szeret, de meg kell beszélni.

2012. júl. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

De te kérted arra,hogy változzon meg,erre az sms-ben azt írod,hogy senkiért ne változzon meg..

Azért írta azt,mert szeret és megváltozik érted,csak ne hagyd el..

Én is azt írtam volna,hogy hagyjuk,ha ezt nem bírtad felfogni,hogy mit akar ezzel az egyértelmű mondattal.

Olyan típus,aki szereti,ha te kezdeményezel,nehezebben nyíl meg,de érted képes megváltozni,mert szeret és nem akar elveszteni.

Én is ugyanúgy megváltoztam a párom miatt,mert szeretem és nem akarom elveszíteni,de érdekes módon kb. ugyanezt mondtam el neki,amit ő neked sms-ben írt és felfogta :D

Meg jó,hogy rosszul esett neki :D

De tényleg alpári vagy. A kérdés kiírásnál is meg az egyik válaszadónak is,hogy válaszolsz már? A kutyádnak meg légyszíves?

2012. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Először is: [link]


Másodszor is ott van a válasz valahol a szöveg elején... önbizalomhiánya van. De valami hatalmas. Ezáltal nem is bízik meg benned, mert azt hiszi, mivel nála vannak jóval szebb lányok, és te bármikor, könnyen otthagynád értük.

Ezért is nincs bátorsága megcsókolni, közeledni. Talán úgy gondolja, ha nem építetek ki egy szoros érzelmi kötődést, majd nem fog annyira fájni, amikor elhagyod (amit ő tényként kezel...), vagy talán csak azért fél közeledni, mert fél hogy neked nem jó, nem jól csinálja, vagy esetleg elutasítod, ilyesmik...

Beszélgessetek, volt olyan az életében, akit nagyon szeretett és elveszített? Nem csak párkapcsolatról beszélek, akármi... rokon, barát...

Kérdezd arról is, hogy miért fél, mondd hogy semmi oka rá, teljes mértékben megbízhat benned, de ha így folytatja, a bizalmatlansága a kapcsolat rovására fog menni.

2012. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én imádom őt..épp ez a baj..ez miatt sosem tudnám őt otthagyni..egyszer amikor ezt emlitettem,mondta is hogy azért nem nyomul,nehogy túl ,,nyomulósnak,, tartsam..nem akart rácseszni,nehogy csak kihasználjam és annyi.meg azt is említette hogy nem elég jó hozzám....IMÁDOM! tiszta szívemből! :(
2012. júl. 23. 19:29
 10/16 A kérdező kommentje:
a másik dolog..oké tényleg alpár voltam..bocs kedves első hozzászóló,kissé ideges vagyok ez miatt,de tudom nem rajtad kéne ezt levezetnem..mégegyszer sajnálom és remélem nincs harag!meg a többiek részéről sem..röstellem..csak most az először sínen volt minden,és nem hiszem el hogy ez miatt menjen tönre minden :( amikor már totál bele esek :( a francba..
2012. júl. 23. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!