Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti milyen lányt tartatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen lányt tartatok csúnyának? Úgy értem, mi az amitől egy lány már csúnyának mondható?

Figyelt kérdés
17L és kíváncsi a válaszaitokra! :)
2012. júl. 23. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
nehéz megmondani... talán aki nagyon kövér vagy nagyon sovány
2012. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 AvernusTriad ***** válasza:
85%

Kapásból az jut eszembe, hogy mesterséges. Utálom a műhajat, a műmelleket, a műszempillát, műkörmöt, műarcot (sok smink)...

26/F

2012. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is nagyon érdekel :) 18/L
2012. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első: attól még lehet szép, hogy kövér. A kérdésbe nem írtam, de úgy értettem, hogy mondjuk az arca milyen legyen. Nagy orr, kis orr, vastag száj, vékony száj? Stb...? :)
2012. júl. 23. 20:34
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Te csúnyának tartod magad?
2012. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Túl kövér,túl deszka,csúnya az arca,kiállnak a fogai.Persze ne legyen büdös vagy ápolatlan.A legrosszabb a kövér,ronda de nagy pofájú,cicaruhákba magát beleerőltető csaj.


De a csúnyaság fogalma is relatív,mert mindenkinek más jön be.Van olyan lány,aki szerintem szép,haverom szerint borzalmas..16/F

2012. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A 16 éves jól leírta...:) köszi.


Hát nem tudom, én nem tartom csúnyának magam, de lehet azért mert beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, közbe meg nem. Ezért kérdeztem, hogy nektek mi számít csúnyának, hátha magamra ismerek közben. :)

2012. júl. 23. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
tökéletes ember nincs, tehát nehéz megallkotni, még vizuálisan is a tökéletes lányt, így meg se próbálom, csak elmondok valamit: a lány, akkor szép, ha nőies, aranyos... (ezt csakis kizárólag belső tulajdonságokra értem) külsőre, szerintem nincs olyan, hogy csúnya lány, csak mindenkinek megvan a saját ízlése...
2012. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ha aránytalan (sovány, duci) Főleg nálam az b@ssza ki a biztosítékot ha a lány igénytelen magára,ami ugye meglátszik a fogain, a haján, a bőrén, az arcán, az illatán, az öltözködésén... - igazából szerintem ez tesz valakit csúnyává, szimplán az igénytelenség. Persze vannak egyedi esetek,amikor tényleg valaki születésre vagy genetikailag (ahol az egész család is) ronda, de ez annyira nem jellemző. Sok cuki, aranyos, szép csaj simán nem foglalkozik magával és így "megrondulnak"


22/F

2012. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem lehet megfogalmazni. egyszerűen legyen szép az arca meg arányos a teste ha ez nincs meg akkor onnantól ronda hogy válaszoljak is a kérdésre:)
2012. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!