Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom többet akar, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom többet akar, én pedig nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, és mondta, hogy tudja, hogy én még nem akarom de ő már szeretné. Nagyon nagyon szeretem, és igazából én is vágyom rá, de úgy érzem valami gátlásol. Talán az, hogy mit gondolnának mások rólam, azt hiszem ez így belém lett nevelve, hogy ne hozzak szégyent magamra és a családomra. Úgy érzem mintha elítélendő lenne, bár elvileg nem az. Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 23. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor bontsd le azokat a gátlásaidat!
2012. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha:

-elmúltál 16

-szereted a barátod és bízol benne

-akarod


Akkor miért is ne? :)

2012. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megértő akkor megérti h nem akarod még. de nem tudod mit hagysz ki, tehát gátlásokat le és élvezzétek egymást
2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:

Csak akkor egyezz bele, ha te is akarod...és elmúltál már legalább 14. (sztem inkább 16)

Döntened neked kell, ne másoktól várd a megoldást! Kútbaugrás megvan?...

2012. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy igazatok van. csak, már megint ez a mások véleménye.. vajon mások mit gondolnak? ezt küzdöm le nehezen.
2012. júl. 23. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Másoknak miért is kell tudni róla?
2012. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És miért kellene másoknak tudni róla? Ez teljesen a ti magánügyetek! A szülő nem gond, de barátoknak, stb. felesleges elmondani! Ez mindenkinek a magánügye! 16 éves kor alatt nem túl jó, de ha már elmúltál 16, szeretitek egymást, régóta együtt vagytok, más probléma nincs, ne mások véleménye akadályozzon! Zárjátok ki a külvilágot! Vagy ha kérdezik, mondd, hogy nem, és kész! Nem kel másoknak tudni róla!
2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!