Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? A baratommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? A baratommal nagyon tonkre ment a kapcsolatunk,1,5evet voltunk egyutt.

Figyelt kérdés

.Mind a 2en hibassak vagyunk ,h igy alakult,de na.

A lenyeg,h felek elengedni,mert megszkotam h mellette mindent csinalhatok,pukizhatok,bufizhetek,kimondok mindent amit gondolok,zabalok elotte.Ugy erzem massal ezeket nem tudnam meg csinalni es nagyon felek,h massal ilyeneket nem tudok majd csinalni,pedig tudom,hogy jobb nelkule.


2012. júl. 24. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod jól, hogy lekváros buktát, mert azt itt mindenki szereti.
2012. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PÁLINKÁT
2012. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne maradj vele, csak azért, mert félsz az újtól.Ha a megszokás miatt maradsz vele, akkor egyikőtök se lesz boldog. Találsz majd másik fiút, akivel ugyanennyire (hanem még jobban) jól érzed magad, és nem kell félned attól, hogy mit fog szólni, ha pukizol előtte. Engedjétek el egymást. Békésen váljatok el és mindenki menjen a maga útján tovább. Így esélyt adtok magatoknak, hogy megtaláljátok azt, akivel tényleg összeilletek. Sok szerencsét, ha van még kérdésed, akkor írj privát üzenetet. :)

2012. júl. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso,koszi szepen a valaszod;DD
2012. júl. 24. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ötlet, hogy ha még szeretitek egymást, akkor próbáljátok megbeszélni a gondokat, és helyre hozni. De csak ha valóban mindketten szeretitek egymást. Sok sikert!
2012. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!