Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ilyen alakom van, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen alakom van, akkor tényleg jól nézek ki, vagy ne legyek naiv és higgyem el?

Figyelt kérdés

Nem tudom sajnálatból/elfogultságból/barátságból de jó csajnak tartanak azok akiket ismerek, mégis régi csúfolások, bántalmazások miatt önbizalomhiányom van, így normális önértékelésem sincs.

Gondolom mindenki tudja hogy néz ki Jessica Alba, ha nem akkor ittvan pár kép:

[link]

[link]

[link]


Ilyen alakom és testem van, csak fehér a bőröm és ugye nem J.A. vagyok. Ez másoknak jól néz ki? Én a saját alakomat - ami ugye ilyen - nézve is csak a hibákat tudom látni. Szélesebb a válla mint a csípője, nem olyan keskeny a dereka a csípőjéhez képest, nincs nagy melle, nagy feneke sem, tehát gondolom nem a "van mit fogni rajta" típusú csaj, akik mindenkinek bejönnek, az ilyen lányokat meg mint én lehurrogják legalábbis GYK-n mindig ezt látom...


Az a baj hogy nekem ezt nagyon furcsa lenne elhinni hogy jól nézek ki testre (arcom az szép, mindig cska az vigasztalt hogy legalább az...) mikor közel 8 éven át csúfoltak az osztálytársaim...


Kérlek ne szitkozódjatok, ígyis eleget kaptam már a vékonyságom miatt de nem vagyok anorexiás, legalábbis max annyira mint J.A. de szerintem ő nem az...


(amúgy van barátom, de sajnos nem tudom elképzelni hogy neki tetszik a testem :( )


egy 16 éves lány...



2012. júl. 24. 21:53
1 2
 1/17 LeftBehind ***** válasza:
Ha fele ilyen tested van már az is szép,de ha pont ilyen az egyenesen gyönyörű!
2012. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
ha ilyen szép vagy írhatnáál *.* nagyon széép lehetsz :)
2012. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

ha ilyen az alakod akkor jól nézel ki,nyugi,egyébként megértelek,nekem is régi sérelmek miatt nincs önbizalmam és még mindig vékonynak látom magamat pedig már mások szerint nem vagyok az :)

légy magabiztos :)

20F

2012. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2. Bocsi de nem írok, van barátom

3. 2 éve azon küzdök hogy legyen önbizalmam mégsincs semmi. :( ha vásárolunk barátommal, a ruhák között sem merek válogatni mert tuti hülyének néznének hogy egy ilyen kinézetű csaj mit válogat jó ruhák között :(

2012. júl. 24. 22:01
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem tetszik, de az én vagyok. És én ritka finnyás fajta vagyok. :D Szerintem túl gizda.
2012. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
igen a vékonysággal van főként bajom nekemis :) csak sajnos örököltem az alkatom így nehezen hízom. 52kg és 169cm vagyok amúgy.
2012. júl. 24. 22:03
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát figyu, a 16 év körüli lányok általában ilyenek. n nem sok kövér, vagy húsos tinilányt láttam, a ti korotokban ez ritkább.

Ne félj, majd elkezded szedni a fogamzásgátlót, aztán hízni fogsz, mint a disznó. :D (na jó, ez nem mindenkire érvényes, de sok lánynak akkor változik meg az alakja. 24-25 évesen pedig már rendszeresen edzeni kell ahhoz, hogy valahogy kinézz)

2012. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LeftBehind ***** válasza:
Figyelj csajszi,még egyszer és utoljára elmondom,hogy BOMBA alakod van! A barátodnak meg üzenem,hogy - rohadt mázlista...
2012. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ha van barátod, miért nem elég ő megerősítésnek? én hihetetlen önbizalomhiányos vagyok, de a tény, hogy a barátom tökéletesnek tart, eléggé megnyugtat :)
2012. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Engem nem nyugtat meg sajnos, mindig azon agyalok hogy csak azért mondja hogy ne legyen rossz kedvem, és mennyivel szebb, jobb lányt megkaphatna.
2012. júl. 24. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!