Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek eredményes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek eredményes társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
25 fiú vagyok és pár hete regisztráltam egy népszerű, ingyenes társkereső oldalon, de a legtöbb lány, akiket megkeresek, még csak nem is válaszol, pedig nem mocskos szövegekkel indítok, és csúnya sem vagyok, amolyan átlagos külsejű. Vannak-e tapasztalataitok, mivel lehetnék eredményesebb? Illetve mik a tapasztalataitok, milyen a "felhozatal"? Ahogy látom sok lány csak azért van fenn, hogy a dagassza a máját az, amit a képei alá írnak kiéhezett perverzek :). Nemet és kort is légyszives, köszönöm a válaszokat.

2012. júl. 25. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nagy eredmény ha letörlöd magad onnan és mész ismerkedni ki a világba.
2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

12:03

Ez oké, csakhogy munkámból adódóan vajmi kevés időm van kimozdulni bárhová. Nem arról van szó tehát, hogy nem mernék próbálkozni személyesen, ha erre gondolsz.

2012. júl. 25. 12:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szavaidból hogy, külsőleg nem a hozzád való lányoknak írogatsz. Ha a neked valókkal foglalkozol, és nem azokkal akik kategóriákkal fentebb vannak nálad, akkor sokkal több esélyed van.
2012. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Frappáns bemutatkozó szöveg, egyénre szabott üzenetek (tehát ne: szia, szép vagy, van kedved ismerkedni?) és egy előnyös profilkép, no meg türelem
2012. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

jaja

ne bombázóknak írj, mert le se szarnak

a szintednek megfelelő csajoknak

2012. júl. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egyszerre dörrents el kb. 30 levelet. Én is így csináltam. Egy rövid általános formalevél és kész is. 10 % válaszolt és randi is lett belőle, illetve a jelenlegi páromat is így ismertem meg.

A nagy számok törvénye alapján egy be kell jönnie ;-)

2012. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

12:15

:)) Szerintem nincsenek "kategóriák" ebben a kérdésben, minden lány "megszerezhető", kinézettől függetlenül, ha ép erkölcsű és tisztában van az értékekkel. Persze társkeresőn nyilván sokkal fontosabb az első benyomás, mert nincs lehetőséged azonnal a kisugárzásoddal kompenzálni az esetleges nem túl előnyös külsőt. Ezért a kérdés, milyen taktikák léteznek az ilyesmire.


Amúgy egyszerre 30 levél elküldése valóban hasznos, csak nagyon időigényes :) Arra gondoltam, kissé megsértem valamivel a lányokat, akkor visszaírnak, s van lehetőségem még javítani később a dolgon, amikor már felkeltettem az érdeklődését,még ha kissé bunkó is voltam.

2012. júl. 25. 16:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, valszeg ez a legjobb módszer, szólj be nekik, hogy kicsi a mellük, tele van helyesírási hibával a lapjuk, vagy csak szimplán küldd el őket az anyjukba. Meg fognak őrülni érted! Tapasztalatból mondom, én is így jöttem össze Pénelopé Cruzzal.
2012. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmikre gondolok, hanem mondok példát: "Helyes vagy, mondjuk öltözködésen lenne azért még mit javítani." Ez nem tiszteletlen, de arra készteti, hogy valamit visszaírjon. Nem olyan szélsőségekre kell gondolni, amit te írtál a buta fejeddel. Idióta.
2012. júl. 25. 16:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Nos, ez alapján azt tudom javasolni, igyekezz kicsit fantáziadúsabban írni, hogy kitűnj a szürke tömegből.:)
2012. júl. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!