Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig bírnátok ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig bírnátok ezt a párkapcsolatot? Egy féltékeny, hisztis férfival?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nem siettük el a dolgot, 1 éves ismerkedés után jöttünk össze. Már akkor tudtam, hogy nehéz dolgom lesz, rendkívül különös természete van. Ez megnyilvánul abban pl. hogy két másodperc alatt bármin (!) fel tudja kapni a vizet, ha ő hibázik akkor inkább "hagyjuk az egészet".

Azt hittem ez idővel változni fog, hiszen tudja, 100%-ig megbízhat bennem, nem az a típus vagyok, aki megcsalná. A féltékenykedést még lenyelem (pl. egy pánt nélküli topot már nehezményez, mert mindenki lát...(mégis mit?), de azt már kevésbé, hogy azon képes összeveszni velem, hogy nem 3kor, hanem fél 4kor hívom, hogy az asztmás rohamom után arra vártam hogy pihenhessek, nem arra, hogy szexeljünk, hogy minden pitiáner dologból hatalmasat csinál.

Már leültem vele beszélni, és mondta, el fog veszíteni, de nem azért, mert nem szeretem, hanem ezek miatt. Úgy látszik, nem hatott, mert tovább csinálja, a veszekedéseket pedig úgy alakítja, hogy ő legyen az "ártatlan". Sok mindent eltűrtem neki ilyen kevés idő alatt (még egy pofont is kaptam). Van esély, hogy változni fog, vagy még most hagyjam? Betegesen fél attól, hogy elveszít, ezért csinálja ezeket.

köszönöm a segítséget!


2012. júl. 25. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az idővel csak romlik, mert az elején inkább még mindenki a "jobbik" énjét mutatja. Szóval készülj fel a pokolra.
2012. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy tipikus manipulátorral van dolgod. A legundorítóbb dolog amikor valaki áldozatnak tünteti fel magát. Senki sem áldozat, mindenki TESZ érte, hogy az legyen. Én a helyedben már rég ott hagytam volna, de hát a nők...:) Ahelyett, hogy fejlesztené a személyiségét, hogy ne veszítsen el, csak hisztizik mint egy kislány. 24F
2012. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
volt egy hasonló kapcsolatom, 3 évig kínlódtam, mert képtelen voltam kilépni belőle, de aztán nagy nehezen sikerült. belecsömörlöttem. én a helyedben szaktanék vele.
2012. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért annak örülök, hogy más is így látja. Egyszerűen kezelhetetlen. Én szeretem, de most ultimátuomot kapott..
2012. júl. 25. 12:55
 5/14 Varga Vivien16 válasza:
menekülj.. inkább előbb,mint utóbb..!
2012. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
megpofozott??? hagyd el azonnal mielőtt rosszabbra fordulna a helyzet, ez a pasas egy hisztikirálynő és élvezi azt ha ő tetszeleghet a mártír szerepben, emellett leszabályoz téged és kizárólag a saját érdekeit nézi!!! kell ez neked?
2012. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább neked kellet volna őt megpofozni, nem fordítva.
2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos ő ütött előbb.
2012. júl. 25. 13:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, nem lesz jobb. Ő ilyen. Te pedig nem vagy köteles tűrni. Ezek mellett a hibái mellett mások is előbukkanhatnak később. Nem hozzád való, ne vesztegess rá időt!
2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szakember segítsége kell....
2012. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!